Uniwersytet Radom znów przegrał w pierwszej lidze. Podopieczni trenera Mariusza Greli ulegli Politechnice Anilanie Łódź

Michał Nowak
Uniwersytet Radom przegrał u siebie z Politechniką Anilaną Łódź.
Uniwersytet Radom przegrał u siebie z Politechniką Anilaną Łódź. Tadeusz Klocek
Kolejną porażkę w pierwszej lidze poniósł zespół Uniwersytetu Radom. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Greli przegrali z Politechniką Anilaną Łódź 23:31.

KS Uniwersytet Radom - Politechnika Anilana Łódź 23:31 (13:13)

Przed tym pojedynkiem oba zespoły dzieliło zaledwie dwa punkty w tabeli. Zwycięstwo w regulaminowym czasie gry pozwoliłoby radomianom przegonić rywali w tabeli. Podopieczni trenera Mariusza Greli doznali jednak kolejnej porażki na pierwszoligowych parkietach.

Do przerwy gra była wyrównana i po 30 minutach był remis 13:13. Druga połowa to już kontrola przyjezdnych, którzy po ośmiu minutach odjechali na cztery bramki (15:19), a potem jeszcze powiększyli przewagę. Kwadrans przed końcem było 18:23, a ostatecznie Politechnika Anilana Łódź wygrała różnicą ośmiu trafień i odskoczyła Uniwersytetowi w tabeli na pięć punktów.