Studniówki 2018 w Radomiu. Tak bawili się uczniowie...

  Studniówki 2018 w Radomiu. Tak bawili się uczniowie "Baczyńskiego"

  Mateusz Kaluga

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Studniówka 2018 VII Liceum Ogólnokształcącego imienia K. K. Baczyńskiego w Radomiu.
  1/66
  przejdź do galerii

  Studniówka 2018 VII Liceum Ogólnokształcącego imienia K. K. Baczyńskiego w Radomiu.

  ©Tadeusz Klocek

  Kolejne „pokolenie Kolumbów” z siódmego Liceum Ogólnokształcącego imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego już za sobą prawdziwy bal maturalny. Zabawa uczniów trwała do białego rana. W sobotni wieczór bawili się w radomskim lokalu „U Kowala”.


  Cała uroczystość rozpoczęła się od przemówień uczniów. W swoich mowach podkreślali bardzo ważną rolę całego grona pedagogicznego w ich szkolnym życiu.
  Dziękowali również rodzicom za wspieranie w trudnych chwilach i doradzanie w każdej sytuacji. Maturzyści z czterech klas maturalnych złożyli również osobne podziękowania oraz kwiaty na ręce każdego wychowawcy.

  Następnie głos zabrała Jolanta Sowa, przedstawicielka Rady Rodziców. Zwracając się do uczniów życzyła im, aby czerpali z życia jak najwięcej radości. Dziękowała również dyrekcji oraz nauczycielom.

  - 879 dni minęło odkąd przekroczyliście szkolne mury. Można powiedzieć, że jesteśmy rówieśnikami, bo wtedy ja rozpoczynałem pracę jako dyrektor. Wy odkrywaliście jak być licealistami, ja jak dyrektorem - mówił Michał Deja. Zacytował również Pieśń XX Jana Kochanowskiego, która traktuje o zabawie.

  Miss Studniówki Ziemi Radomskiej 2018. Zobacz kandydatki i zagłosuj!  Mister Studniówki Ziemi Radomskiej 2018. Zobacz kandydatów i zagłosuj!  Później nastał czas poloneza. Dziewczęta ubrane były w jednakowe, czarne, długie suknie z przewiązanymi białymi pasami. Chłopcy natomiast ubrani byli w granatowe garnitury z czerwonymi muchami. Wszystkie pary na czas poloneza miały założone również białe rękawice. O układ choreograficzny zadbał Szymon Mirosław Gniadkowski. Później maturzyści porwali swoich nauczycieli i tańczyli z nimi walca. Całość wyszła wspaniale. Uczniowie bardzo długo przygotowywali się do tej roli. - Stresowała się, że coś nie wyjdzie, ale na szczęście obawy poszły na marne. Mam nadzieję, że wszystkim gościom podobało się, bo ja ze swojego występu jestem zachwycona - mówiła Kasia, która tańczyła poloneza.

  O oprawę muzyczną podczas wieczoru studniówkowego zadbał zespół JEJ. Zabawę studniówkową rozpoczęli od piosenki „To jest do tańca kawałek” zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Oczywiście nie mogło zabraknąć największych tegorocznych hitów takich jak: „Miłość w Zakopanem”, „Przez twe oczy zielone”, czy „Bałkanica”.

  Uczniowie stale okupowali parkiet bawiąc się na całego. Na parkiecie łącznie bawiło się około 200 osób. Zabawa oczywiście trwała do rana, ale dla niektórych ta studniówka zdecydowanie była za krótka.  POLECAMY RÓWNIEŻ:

  Studniówki 2018. Zobacz najpiękniejsze dziewczyny  POLECAMY RÓWNIEŻ:

  QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Otpo prawdziwe pytania z testu MultiSelect

  QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? Sprawdź się!

  Najlepsza 11-tka jesieni w piłkarskiej ekstraklasie

  Zobacz piękne piłkarki na pięknych zdjęciach

  QUIZ. Najczęstsze błędy językowe. Mówisz poprawnie?

  Mężczyźni noszący to imię są najwierniejsi [LISTA]


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo