Kamilla Baar i Wojciech Błach zakończyli swój związek

  Kamilla Baar i Wojciech Błach zakończyli swój związek

  Karol Borowy

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kamilla Baar i Wojciech Błach w marcu gdy odbierali Srebrne Jabłko

  Kamilla Baar i Wojciech Błach w marcu gdy odbierali Srebrne Jabłko ©Oko Cyklopa

  Była to nasza wspólna decyzja - napisała na swojej oficjalnej stronie Kamilla Baar, czyli Hana z "Na dobre i na złe", aby uciąć wszystkie spekulacje na temat jej rozstania z aktorem Wojciechem Błachem. - Mieszkamy osobno - potwierdziła aktorka.
  Kamilla Baar i Wojciech Błach w marcu gdy odbierali Srebrne Jabłko

  Kamilla Baar i Wojciech Błach w marcu gdy odbierali Srebrne Jabłko ©Oko Cyklopa

  To, że Kamilla Baar i Wojciech Błach postanowili zakończyć swój związek, jest od kilku dni tematem numer 1 na warszawskich salonach. Byli związani z regionie świętokrzyskim, mieli dom w Pełczyskach w gminie Złota w powiecie pińczowskim, mocno udzielali się w miejscowej społeczności, on należał do Ochotniczej Straży Pożarnej. Para - uchodząca za jedną z najszczęśliwszych w polskim show-biznesie - wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie...

  - Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje i plotki na nasz temat, które w większości są nieprawdziwe i przez to bolesne (…).
  Chcemy wyjaśnić w kilku słowach: rozstaliśmy się w zgodzie. Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko - napisała Kamilla na swej oficjalnej stronie.


  Jeszcze 3 miesiące temu Kamilla i Wojciech z uśmiechami na twarzach odbierali Srebrne Jabłko, które - jako wzorowej parze - przyznała im redakcja miesięcznika "Pani". Nic wtedy nie wskazywało, że lada moment ich związek przejdzie do historii...

  Kamilla Baar i Wojciech Błach poznali się w 2008 roku w Krakowie. Kamilla pojechała tam, bo dostała propozycję zagrania w "Romeo i Julii" w Teatrze Stu. W krakowskim teatrze na rozmowę z reżyserem spektaklu czekał też akurat Wojciech Błach. Przedstawili się sobie, odbyli długą rozmowę... Wojtek opowiedział Kamilli o tym, jak w sylwestrowy wieczór 2006 roku żona odeszła od niego bez słowa, powiedział, że jego życie legło w gruzach. Ona zwierzyła mu się, że nie potrafi już kochać męża i czuje się nieszczęśliwa tkwiąc w nieudanym związku. Dobrze im się rozmawiało, ale Wojciech Błach bał się zaprosić Kamillę na kolację. Ocenił ją wtedy jako wyniosłą i pewną siebie kobietę, u której z pewnością nie miałby żadnych szans. To ona zaproponowała, by pokazał jej Kraków, z którym od lat był związany… - Wojtek po prostu mnie oczarował - wspominała później.

  Trzy lata później na świat przyszedł ich synek Bruno.

  Nie wiadomo, dlaczego Kamilla i Wojciech postanowili właśnie teraz - po 6 latach wspólnego życia - zakończyć swój związek i zacząć układać sobie życie na nowo. Powody rozstania znają tylko oni...- Chcielibyśmy bardzo, by nasza prywatność, pozostała naszą własnością - napisała Kamilla w swym oświadczeniu.


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo