Anna Tchórzewska z Białobrzegów została Kobietą...

  Anna Tchórzewska z Białobrzegów została Kobietą Przedsiębiorczą 2013

  /mod/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Anna Tchórzewska, prywatnie szczęśliwa mężatka, matka dwóch dorosłych synów i półtorarocznego wnuczka Wiktorka, zawodowo dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach.
  - Pragnę podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali – mówi Anna Tchórzewska.

  - Pragnę podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali – mówi Anna Tchórzewska. ©Łukasz Wójcik

  Anna Tchórzewska jest obecnie dyrektorem Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach. Na tym stanowisku pracuje od marca 2009 roku. Nim została szefową instytucji kultury, uczyła między innymi gry na instrumentach i pracowała jako nauczyciel rytmiki oraz muzykoterapii w przedszkolach w Radomiu i w Białobrzegach.

  WAŻNE PROJEKTY

  Pani Anna jest przykładem osoby, która wychodzi naprzeciw nowym możliwościom. Ma doświadczenie w koordynowaniu projektów unijnych Programu Kapitał Ludzki (projekt FURTKA z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Białobrzegach 2009/2010). - Realizowałam trzy projekty w przedszkolach w Białobrzegach: "W przyjaźni z muzyką 1", "W przyjaźni z muzyką 2", "W przyjaźni z muzyką 3" - wyjaśnia Anna Tchórzewska.

  Pani dyrektor koordynowała także dwa projekty współfinansowane ze środków unijnych: "Tęczowa zima" oraz "Białobrzeskie Spotkania Młodych", "Majowe Dni Białobrzegów" i inne, organizowane przez Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury.

  KONCERTY Z GWIAZDAMI

  - Moją pasją jest muzyka - mówi Anna Tchórzewska. - Odkąd pamiętam zawsze mi towarzyszyła czy to w szkole muzycznej czy w pracy. Wychowałam się na Chopinie, Beethovenie i Mozarcie. Kocham jazz i rocka, a także piosenkę literacką.

  Pani Anna przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa i dumna, że może pracować w Białobrzegach. Cieszy ją uczestnictwo w ich rozwoju kulturalnym, poprzez między innymi realizację imprez plenerowych.

  - Lubię prowadzić negocjacje ze znanymi muzykami i mieć możliwość zaproszenia ich do Białobrzegów - mówi laureatka plebiscytu. - W naszym mieście miałam przyjemność organizować występy zespołów takich jak: Kombii, Bad Boys Blue, Boys, Pectus, Bayer Full, a w tym roku Majowe Dni Białobrzegów uświetni występ Kate Ryan.

  SUKCESY OŚRODKA KULTURY

  Pani Annę cieszy przede wszystkim prężna działalność wewnętrzna Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury, który skupia dzieci z całej gminy na zajęciach: tanecznych, ceramicznych, plastycznych, wokalnych czy warsztatach malarskich.

  - Organizujemy także różnego rodzaju akcje, dotyczące opieki nad dziećmi w czasie ferii zimowych i letnich wakacji - dodaje Anna Tchórzewska. Wychowankowie białobrzeskiego ośrodka kultury zajmują pierwsze miejsca na festiwalach i przeglądach piosenek w kraju i za granicą.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Wszystkie komentarze (8) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

  Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  Sonda

  Czy ograniczenie handlu w niedzielę to dobry pomysł?