Reprezentacja Urzędu Skarbowego w Przysusze na wysokim miejscu w ciekawych mistrzostwach

Janusz Petz;[email protected]
Reprezentacja Urzędu Skarbowego w Przysusze zajęła bardzo wysokie 4 miejsce w stawce 167 skarbówek z całej Polski. Urząd Skarbowy Przysucha
Reprezentacja Urzędu Skarbowego w Przysusze zajęła wysokie 4 miejsce w klasyfikacji generalnej wśród 167 skarbówek startujących w XVI Mistrzostwach Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów, które odbyły się w Świnoujściu.

W zawodach wystartowała 13 - osobowa reprezentacja przysuskiej skarbówki, w tym Małgorzata Łyczek, naczelnik urzędu, Czesław Bomba, emerytowany naczelnik urzędu a także Jerzy Bąk, Agnieszka Bykowska, Lidia Bykowska, Justyna Budzisz, Aleksandra Gruszczyńska, Anna Limanin, Wiesława Łaska, Grażyna Przywara, Agnieszka Świerczyńska, Sylwia Wilk, Maria Zawodnik. Zawody odbywały się w wielu dyscyplinach sportowych, w tym w biegu na dystansie 5 kilometrów, nordic walkingu na 5 kilometrów, pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 metrów, strzelaniu, turnieju piłki nożnej, skoku w dal, piłce siatkowej, przeciąganiu liny, tenisie stołowym, tenisie ziemnym i badmintonie. Największą ilość punktów (58) dla US Przysucha zdobył Jerzy Bąk, który startował niemal we wszystkich konkurencjach.

Największe sukcesy reprezentacja skarbówki w Przysusze miała w tenisie ziemnym, gdzie w różnych kategoriach wiekowych medale zdobyli Justyna Budzisz, Grażyna Przywara, Magłorzata Łyczek i Maria Zawodnik. Wysiłki zawodników były uhonorowane dyplomami, pucharami i medalami.Nagrody wręczał między innymi minister Marian Banaś, prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.