Pedofil w Radomiu? 32-latek chciał się umówić z 14-latką....

  Pedofil w Radomiu? 32-latek chciał się umówić z 14-latką. Zatrzymany w Galerii Słonecznej w Radomiu

  RED

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Pedofil w Radomiu? 32-latek chciał się umówić z 14-latką. Zatrzymany w Galerii Słonecznej w Radomiu
  1/4
  przejdź do galerii

  ©facebook / Krzysztof Rutkowski

  Do zatrzymania 32-latka, podejrzewanego o pedofilię doszło w czwartek wieczorem w Galerii Słonecznej w Radomiu. Mężczyzna miał umówić się przez internet z 14-latką, choć naprawdę udawał ją dziennikarz telewizji Nowa TV. Na miejscu spotkania czekali na niego pracownicy agencji detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego oraz policjanci wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.
  Według Rutkowskiego, zatrzymany 32-latek to mieszkaniec okolic Radomia, który przez internet postanowił umówić się z 14-latką na intymne spotkanie. Agenci Rutkowskiego, którzy go zatrzymali, twierdzą, że mają pełny materiał dowodowy na jego przestępcze działanie o charakterze pedofilskim. W jego aucie znaleziono też gumową lalkę, ucharakteryzowaną na dziecko.

  "32-letni Łukasz M., mieszkaniec okolic Radomia zatrzymany przez nasza grupę do zwalczania cyberprzestępczości przy współpracy z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Pomimo to, że ma rodzinę i dzieci, zamiast pączków w bagażniku miał dmuchana lalkę (...)" - napisał na facebooku Krzysztof Rutkowski.

  Dziecko udawał w sieci Artur Molęda, dziennikarz telewizji Nowa TV.

  - Przygotowuję reportaż o pedofilach do programu "Teraz Ja" i postanowiłem sprawdzić czy w moim rodzinnym mieście ten problem również występuje. Podałem się za 14-latkę, która chce spotkać się z jakimś dorosłym mężczyzną. Wkrótce potem nawiązałem kontakt z człowiekiem, którego zatrzymano i umówiłem się z nim - opisuje nam całą sytuację Artur Molenda.

  Według niego, ujęty przez policjantów i detektywów Rutkowskiego mężczyzna ma żonę i dwoje bardzo małych dzieci. Program nagrany w Radomiu ma być wyemitowany w niedzielę.

  "Muszę Wam powiedzieć, że tym zakresie walki z cyberprzestępczością, pedofilii, jak również w innych sektorach walki z przestępczością kryminalna, współpraca z policja układa się perfekcyjnie!!! Za co wszystkim policjantom, którzy wykazują ogromne zaangażowanie i pomagają nam, w tych działaniach na rzecz dobra publicznego, za które nikt nam nie płaci, serdecznie dziękuje i chylę czoła!!!" - dodał Rutkowski.

  ZOBACZ TEŻ: Umówił się z 13-latką. Zamiast niej przyszli policjanci / TVN (x-news.pl)

  Komentarze (25)

  Wszystkie komentarze (25) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Sport

  Polecamy:

  Miss Ziemi Radomskiej 2017. Zobacz finałową dwunastkę!

  Miss Ziemi Radomskiej 2017. Zobacz finałową dwunastkę!

  Bobasy. Szczęście rodziców - przyślij zdjęcie swojego dziecka!

  Bobasy. Szczęście rodziców - przyślij zdjęcie swojego dziecka!

  Tak gotuje Andrzej Wrona! Zobacz 3. odcinek Artysty w kuchni

  Tak gotuje Andrzej Wrona! Zobacz 3. odcinek Artysty w kuchni

  Galerie zdjęć