Przedszkola mają dyżury w wakacje. Zobacz plan pracy...

  Przedszkola mają dyżury w wakacje. Zobacz plan pracy placówek

  sok

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  ilustracja

  ilustracja ©archiwum

  Przez wakacje radomskie przedszkola będą pełnić dyżury dzieci. W każdym miesiącu będą takie trzy placówki. Ostateczne listy przyjętych dzieci na lato będą 23 maja.
  ilustracja

  ilustracja ©archiwum

  W lipcu dyżur wakacyjny będą pełnić następujące placówki: Przedszkole Publiczne numer 4, ulica Kilińskiego 23 - jest 125 miejsc w 5 oddziałach, Przedszkole Publiczne numer 6, ulica Rapackiego 4 - jest 125 miejsc w 5 oddziałach, Przedszkole Publiczne numer 24, ulica Powstańców Śląskich 9 - jest 150 miejsc w sześciu 6 oddziałach.

  Dyżur w sierpniu: Przedszkole Publiczne numer 7, Osiedle Sadków 7 - jest 100 miejsc w 4 oddziałach. Przedszkole Publiczne numer 11, ulica Chałubińskiego 22 - jest 100 miejsc w 4 oddziałach, Przedszkole Publiczne numer 15, ulica Kusocińskiego 10a - jest 150 miejsc w 6 oddziałach.

  Do przedszkoli czynnych w okresie wakacyjnym zapisywani są wychowankowie, których rodzice deklarują pobyt dziecka w przedszkolu powyżej pięciu godzin dziennie. Wykazy dzieci, które będą zapisane do przedszkoli dyżurujących mają być gotowe do 23 maja.

  Do 15 czerwca rodzice dzieci zgłoszonych do przedszkoli pełniących dyżur w miesiącach wakacyjnych są zobowiązani zapłacić z góry opłatę za czas pobytu dziecka w przedszkolu. Opłaty wpłacamy w placówce, do której zgłoszono dziecko.
  Brak wpłaty do 15 czerwca jest równoznaczny z rezygnacją z zapisania dziecka do przedszkola pełniącego dyżur wakacyjny, a w konsekwencji ze skreśleniem dziecka z listy.

  Opłaty za wyżywienie rodzice będą uiszczać w przedszkolach pełniących dyżur do dnia 10 każdego miesiąca. Zwrotów za niewykorzystane przez dziecko świadczenia płatne oraz posiłki dokonują placówki pełniące dyżur wakacyjny.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

  Miss Ziemi Radomskiej 2018 - grupa finałowa!

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  KIELCE - Raj dla dzieci !

  KIELCE - Raj dla dzieci !