W weekend w Radomiu Targi Ślubne. Piękne suknie na...

W weekend w Radomiu Targi Ślubne. Piękne suknie na wyciągnięcie ręki

Agnieszka WITCZAK

Echo Dnia Radomskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Radomskie

W weekend w Radomiu Targi Ślubne. Piękne suknie na wyciągnięcie ręki
W weekend w Radomiu Targi Ślubne. Piękne suknie na wyciągnięcie ręki

Jednym z najbardziej widowiskowych punktów targów są pokazy mody ślubnej. ©archiwum

Wszystko o ślubie i weselu na targach
W sobotę i niedzielę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu wspaniałe widowisko - dziewiąta edycja Radomskich Targów Ślubnych. Impreza wzorem lat ubiegłych będzie trwała dwa dni, a wszyscy, którzy ją odwiedzą dowiedzą się, co piszczy w modzie ślubnej.

Targi Ślubne to prawdziwa gratka dla przyszłych nowożeńców, ich rodzin a nawet weselnych gości. Przez dwa dni będzie można poznać najnowsze trendy mody ślubnej, organizacji ślubu i wesela.


WIELKI WYBÓR

Swoje stoiska będą mieli ci wszyscy, którzy dbają o oprawę uroczystości: firmy video, kwiaciarnie, restauracje, fotografowie, zespoły muzyczne, właściciele aut, cukiernicy, właściciele domów weselnych, a także kosmetyczki, salony oferujące suknie ślubne, okolicznościowe, garnitury i inne akcesoria, bez których nie wypada stanąć na ślubnym kobiercu.

To dziewiąta edycja Targów Ślubnych, które z rozmachem organizuje Biuro Turystyczne "Gromada". Przez obydwa dni od godziny 11 do 18 będzie można poznać najnowsze trendy mody ślubnej, zobaczyć modelki w eleganckich kreacjach, które będą prezentować na scenie, a także wybrać dla siebie wymarzoną suknię. W roli modelek zobaczymy atrakcyjne panny, a w roli modeli przystojnych kawalerów.


WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU


- Targi to doskonała okazja by obejrzeć i porównać ceny ślubnych artykułów, oraz ofert przygotowanych przez restauracje i firmy cateringowe - zaznacza Ewa Wydra z Gromady. - Na miejscu panie będą mogły przymierzyć suknie ślubne, zrobić próbny makijaż, albo wybrać wiązankę. Jeśli zdecydują się zamówić, na pewno czeka je rabat - dodaje.

Jednorazowy bilet wstępu na Targi Ślubne kosztuje 15 złotych. Bilety można kupić w sobotę i w niedzielę (18 i19 lutego) w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ulicy Narutowicza 9.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Sport

Polecamy

Wybory Parlamentarne 2015. Kandydaci, wiadomości, opinie

Wybory Parlamentarne 2015. Kandydaci, wiadomości, opinie

Prawybory

Prawybory "Echa Dnia" - zobacz kandydatów i zagłosuj!

Liderzy Regionu 2015

Liderzy Regionu 2015 "Echa Dnia" - poznaj laureatów

Galerie zdjęć