Miss i Mister Studniówek 2017 w Radomskiem. Zwycięzcami Anna...

  Miss i Mister Studniówek 2017 w Radomskiem. Zwycięzcami Anna Matulaniec i Łukasz Ofiara z Radomia

  JP

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Anna Matulaniec i Łukasz Ofiara zostali Miss i Misterem Studniówek 2017 w regionie radomskim.
  1/64
  przejdź do galerii

  Anna Matulaniec i Łukasz Ofiara zostali Miss i Misterem Studniówek 2017 w regionie radomskim. ©Szymon Wykrota

  Anna Matulaniec i Łukasz Ofiara z Radomia zwyciężyli w konkursie "Echa Dnia" dla uczestników studniówek w regionie radomskim.
  Była to już siódma edycja konkursu, którego organizatorem jest redakcja Echa Dnia, a gościnnym partnerem radomski hotel Aviator. W czwartek dzięki głosom Państwa oraz jury wybraliśmy spośród wielu kandydatek kandydatów Miss Studniówek 2017 i Mistera Studniówek 2017. Zwycięzcy otrzymali nagrody od nie byle kogo, bo od samej Pauliny Maziarz, aktualnej Miss Polski, a wcześniej zwyciężczyni organizowanego przez „Echo Dnia” konkursu Miss Ziemi Radomskiej, który jest jednocześnie regionalnym etapem konkursu ogólnopolskiego.

  Tegoroczną zwyciężczynią Miss Studniówek została Anna Matulaniec, uczennica Ogólnokształcącego Liceum Językowego z oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu, zaś Misterem Studniówek został Łukasz Ofiara z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu.

  I Wicemiss Studniówek została Zuzanna Kudas z Radomia, zaś II Wicemiss Studniówek Aleksandra Dębska z Radomia. Cała trójka, a także Karolina Michalczewska, która otrzymała tak zwaną „dziką kartę” zakwalifikowały się do finału konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2017.  I Wicemisterem Studniówek został Maciej Ciach z Radomia, II Wicemisterem Studniówek Mikołaj Kołodziejski, również z Radomia. Mariusz Kwaśnik dostał wyróżnienie.  Zwycięzcy konkursu przyznali, że towarzyszyła im całkiem spora trema i duże emocje, ale też mieli ogromne wsparcie ze strony swoich sympatii, rodziców, rodzeństwa. Na zwycięzców czekały różne nagrody. Kandydatów do naszego konkursu poszukiwaliśmy na praktycznie wszystkich studniówkach organizowanych w regionie, które odwiedzali reporterzy „Echa Dnia”.
  Można też było zgłosić się też samodzielnie.

  Po zakończeniu finału konkursu Miss Studniówek i Mistera Studniówek odbył się casting do regionalnego konkursu piękności Miss Ziemi Radomskiej 2017.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo