Nowy piątkowy "Relaks" w "Echu Dnia" - zmieniamy się dla...

  Nowy piątkowy "Relaks" w "Echu Dnia" - zmieniamy się dla Was!

  RED

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Dzisiaj oddajemy w Państwa ręce nowe, piątkowe wydanie „Echa Dnia” - popularny „Relaks”. Zmieniliśmy nieco szatę graficzną na nowocześniejszą, łatwiejszą do czytania i oglądania.
  "Echo Dnia" - nowa 1 strona "Relaksu"

  "Echo Dnia" - nowa 1 strona "Relaksu"

  "Relaks" zaczyna Peryskop, w którym będzie starać się zwrócić Państwa uwagę na najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia, opatrzeć je ciekawymi komentarzami. To również miejsce na przekazanie tematów, które najbardziej interesowały czytelników na naszym redakcyjnym portalu echodnia.eu.

  Będziemy także szeroko traktować sprawy, którymi większość z Państwa żyje, naszą ambicją jest - być jak najbliżej Państwa spraw. Dzisiaj w tygodnikach lokalnych zamieszczamy obszerne raporty na temat projektu „Rodzina 500+”, o pieniądzach na dzieci. Znajdziecie tam Państwo informacje z każdego miasta i każdej gminy - gdzie składać wnioski, gdzie szukać informacji, podajemy też numery telefonów informacyjnych w każdej gminie. Temat jest na tyle ważny i aktualny, że z pewnością będziemy do niego wracać w kolejnych wydaniach „Echa Dnia”.

  W następny piątek z „Relaksem” znajdziecie wyjątkowy, już świąteczny dodatek - 100 przepisów na jajka i potrawy z jajek. To sprawdzone przepisy, wiele z nich przekazali nam najlepsi kucharze z regionu i całej Polski, są też przepisy blogerów i oczywiście Państwa - naszych Czytelników. Serdecznie zapraszam do korzystania - to osiem stron, bez których trudno będzie wyobrazić sobie świąteczne przygotowania. W tym roku na Wielkanoc przygotowaliśmy też wyjątkową niespodziankę - w środę, 23 marca, w prezencie z każdym egzemplarzem „Echa Dnia” - serwetka do wielkanocnego koszyczka.

  To nie koniec zmian w wydaniach „Echa Dnia”. Już niedługo, bo 4 kwietnia pojawi się nowy, poniedziałkowy dodatek sportowy, znacznie powiększony, z nowoczesnymi rozwiązaniami graficznymi.

  Chcielibyśmy też serdecznie polecić Państwu jutrzejsze wydanie „Echa Dnia”. W sobotę, 12 marca, mamy dla Państwa aż 32 strony! Znajdzie się też wiele dodatków. Jeden z nich trzeba mieć na święta - to cztery strony i kilkadziesiąt przepisów na świąteczne pasztety. Również w sobotę dwa dodatki, w których na czterech stronach zaprezentujemy kawiarnie i cukiernie oraz kolejne cztery strony z prezentacją barów i jadłodajni z naszego regionu. Jak zwykle znajdziecie też Państwo dodatek „Na luzie” z krzyżówkami i humorem oraz „Magazyn Rodzinny”.

  W kolejnych wydaniach będzie też coś dla kibiców: już w czwartek, 17 marca, „Echo Czarnych”, a w sobotę, 19 marca, będzie „Echo Rosy”. Serdecznie zapraszam do lektury i proszę o uwagi. Każdy Państwa głos jest dla nas ważny przy tworzeniu „Echa Dnia” dla Was. Piszcie pod adres: wrobel @echodnia.eu

  Stanisław Wróbel
  redaktor naczelny „Echa Dnia”

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo