Radom. Maturzyści bawili się na Garden Party w klubie...

  Radom. Maturzyści bawili się na Garden Party w klubie Archiwum

  Janusz Petz

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Atmosfera zbliżających się wakacji udzieliła się wszystkim uczestnikom spotkania w Archiwum.
  1/21
  przejdź do galerii

  Atmosfera zbliżających się wakacji udzieliła się wszystkim uczestnikom spotkania w Archiwum.
  © Tadeusz Klocek

  Najsympatyczniejsze klasy maturalne - zwycięzcy naszego dorocznego plebiscytu Maturzyści, bawiły się w czwartek na Garden Party w klubie Archiwum.  Na zabawę zaprosiliśmy pięć najwyżej sklasyfikowanych klas w Radomiu oraz zwycięzców we wszystkich powiatach.
  Z zaproszenia na dyskotekę połączoną z grilowaniem skorzystała klasa IV A z radomskiej samochodówki, klasa IIIB z I LO w Radomiu, 4TL1z elektronika w Radomiu, III L z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Były też klasy maturalne z Pionek, Jasieńca, Kozienic, Zwolenia, Szydłowca i Solca nad Wisłą.
  Zobacz galerię
  - Fajnie, że już na koniec naszej wspólnej nauki mamy jeszcze ochotę spotykać się i mocno przyrzekamy sobie utrzymywać ze sobą kontakty, choć wiemy, że teraz wszyscy rozjedziemy się po świecie - powiedziała Kasia z maturalnej klasy pionkowskiego ogólniaka. Dla wielu uczestników spotkanie w Archiwum było ostatnie w pełnym klasowym składzie. Na imprezę wszyscy mogli zabrać osobę towarzyszącą.

  Dla zwycięzców tegorocznej edycji akcji „Maturzyści” mieliśmy też inne atrakcyjne nagrody, między innymi bilety dla całej klasy do Teatru Powszechnego. zaproszenie na grę w kręgle i do klubu fitness.
  Zobacz galerię

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Gość

   Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama