Maturzyści 2014 - klasy z całego regionu w dodatku "Echa...

Maturzyści 2014 - klasy z całego regionu w dodatku "Echa Dnia"

/mag/

Echo Dnia Radomskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Radomskie

Maturzyści 2014 - klasy z całego regionu w dodatku "Echa Dnia"
Maturzyści 2014 - klasy z całego regionu w dodatku "Echa Dnia"

W ubiegłym roku w konkursie na Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną w Radomskiem zwyciężyła klasa III B z Liceum Ogólnokształcącego imienia Armii Krajowej w Białobrzegach. ©Łukasz Wójcik

W czwartek, 20 marca wraz z "Echem Dnia" ukaże się specjalny dodatek ze zdjęciami klas maturalnych ze szkół w Radomiu i każdym z powiatów. Zacznie się też konkurs na Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną 2014. Do zdobycia atrakcyjne nagrody!
Już od 12 lat oddajemy w Wasze ręce specjalny dodatek ze zdjęciami klas maturalnych. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was pamiątka z nauki w szkole średniej.

Akcja Maturzyści 2014 to również okazja do zdobycia rozmaitych nagród w towarzyszącym jej konkursie. W plebiscycie biorą udział klasy, których zdjęcie znalazło się w dodatku "Maturzyści 2014". Każda z fotografii została opatrzona indywidualnym numerem.
Wystarczy obejrzeć zdjęcia, wytypować najsympatyczniejszą klasę i zagłosować.

Jak głosować? Wyślij SMS pod numer 71466, wpisując w treści: matura.rm.numer klasy. Przykład: matura.rm.777. Koszt 1 SMS to 1,23 zł z VAT. Głosowanie zacznie się w czwartek, 20 marca o godzinie 4 rano, a zakończy się w środę, 30 kwietnia o północy. Aktualną klasyfikację będziemy prezentować online na portalu www.echodnia.eu oraz w wydaniach papierowych "Echa Dnia".

W tym roku można wygrać:

I miejsce w regionie - cztery wejścia dla całej klasy do Fitness Platinium Radom wraz z zaproszeniem na godzinę gry w kręgle, ufundowane przez Fitness Platinium przy ulicy Biznesowej 8 w Radomiu, gra plenerowa Paintball, ufundowana przez firmę Altman Consulting oraz wejściówki dla całej klasy na wybrany film ufundowane przez Centrum Filmowe Helios.

II miejsce w regionie - gra plenerowa Paintball, ufundowana przez firmę Altman Consulting oraz zaproszenia dla całej klasy na spektakl do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

III miejsce w regionie - gra plenerowa Paintball, nagroda ufundowana przez firmę Altman Consulting.

Nagrody w Radomiu i powiatach - zdobywcy 1 miejsca w każdym z powiatów oraz 5 pierwszych klas z Radomia będą mogli bawić się wraz z osobami towarzyszącymi podczas wyjątkowego Matura Party w klubie Archiwum przy al. Grzecznarowskiego 2 w Radomiu.

Wszystkie atrakcje, które zapewnili Wam partnerzy akcji, będziecie mogli wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie.

Dodatek "Maturzyści 2014" wraz z "Echem Dnia" w czwartek, 20 marca - do kupienia w punktach sprzedaży prasy lub przez E-WYDANIE .

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo