Sportowy weekend w radomskim regionie

    Sportowy weekend w radomskim regionie

    /W.Ł./

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Pilica Białobrzegi (z piłką zawodnik tej drużyny Arkadiusz Oziewicz) zagra z Żyrardowianką Żyrardów.

    Pilica Białobrzegi (z piłką zawodnik tej drużyny Arkadiusz Oziewicz) zagra z Żyrardowianką Żyrardów. ©Łukasz Wójcik

    Piłka nożna zdominuje sportowy weekend w radomskim regionie. Na boiska wybiegną piłkarze trzeciej, czwartej ligi, klasy okręgowej, klasy A i B.
    Pilica Białobrzegi (z piłką zawodnik tej drużyny Arkadiusz Oziewicz) zagra z Żyrardowianką Żyrardów.

    Pilica Białobrzegi (z piłką zawodnik tej drużyny Arkadiusz Oziewicz) zagra z Żyrardowianką Żyrardów. ©Łukasz Wójcik

    TENIS STOŁOWY

    II liga kobiet. Broń Radom - Spójnia Warszawa, niedziela, godz. 14, hala przy ul. Kościuszki 7.

    PIŁKA NOŻNA

    III liga.
    Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów, sobota, godz. 17.

    IV liga.
    Energia Kozienice - Józefovia Józefów, sobota, godz. 15, Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, sobota, godz. 16, Oskar Przysucha - Pogoń II Siedlce, sobota, godz. 17.

    Tymex liga okręgowa.
    Polonia Iłża - LKS Promna, sobota, godz. 14, Wulkan Zakrzew - Powiślanka Lipsko (boisko w Golędzinie), KS Warka - Ruszcovia Borkowice, sobota, godz. 17, Proch Pionki - Radomiak II Radom, sobota, godz. 17.30, Legion Glowaczów - Zwolenianka Zwoleń, Jodła Jedlnia Letnisko - Pilica Nowe Miasto, niedziela, godz. 16, Oronka Orońsko - Plon Garbatka Letnisko, niedziela, godz. 17.

    Colo Sport klasa A, grupa 1
    Iskra Gózd - KS Jastrząb (boisko w Kuczkach), Skaryszewianka Skaryszew - Hubertus Chomentów, sobota, godz. 17, Centrum Radom - Zamłynie Radom (boisko MOSiR przy ul. Narutowicza 9), sobota, godz. 19, Gryfia Mirów - Gryf Policzna, niedziela, godz. 15, Zorza Kowala - Gracja Tczów, Megawat Świerże Górne - KP Stanisławice, MKS Kozienice - Energia II Kozienice (boisko przy ul. Wiślanej), niedziela, godz. 16.

    Colo Sport klasa A, grupa 2.
    Orzeł Jedlanka - Sadownik Błędów, LKS Potworów - GKS Jedlińsk, sobota, godz. 17, Orzeł Gielniów - KS Magnuszew, niedziela, godz. 16, Powała Taczów - KS Potworów, Jaguar Wolanów - Kraska Jasieniec, Akcja Jastrzębia - KS Stara Błotnica, niedziela, godz. 17, Mogielanka Mogielnica - Zodiak Sucha, niedziela, godz. 18.

    Colo Sport klasa B, grupa 1.
    Cech Piekarzy Radom - Wisła Chotcza (boisko przy ul. Rapackiego), niedziela, godz. 15, WKS Zajezierze - Strażak Wielogóra, Postęp Łaziska - KS Maków (boisko w Makowie), LZS Zalesice - Hubal Chlewiska (boisko w Chomentowie), Krępianka Rzeczniów - Zwolenianka II Zwoleń, Królewscy Jedlnia - Wisła Solec, niedziela, godz. 16.

    Colo Sport klasa B, grupa 2.
    Iskra Zbrosza Duża - LKS Pniewy, GKS Chynów - KS Lesznowola, Chojniak Wieniawa - TKKF Grójec, GPSZ Głuchów - Belweder Mogielnica, GKS Belsk Duży - MKS Wyśmierzyce, niedziela, godz. 16.

    Centralna Liga Juniorów.
    Broń Radom - Sokół Ostróda, sobota, godz. 12, stadion MOSiR przy ul. Narutowicza 9.



    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo