Sportowy weekend w regionie radomskim. Hitem mecz piłkarski...

    Sportowy weekend w regionie radomskim. Hitem mecz piłkarski Broń - Polonia

    /W.Ł./

    Echo Dnia Radomskie

    Echo Dnia Radomskie

    Piłkarze Broni Radom (w niebieskich strojach) w sobotę na własnym boisku grają z Polonią Warszawa.

    Piłkarze Broni Radom (w niebieskich strojach) w sobotę na własnym boisku grają z Polonią Warszawa. ©Sylwester Szymczak

    Mecz piłkarzy nożnych Broni Radom z Polonią Warszawa i inauguracja nowego sezonu w drugiej lidze piłkarzy ręcznych - to najważniejsze wydarzenia sportowego weekendu w radomskim regionie.
    Piłkarze Broni Radom (w niebieskich strojach) w sobotę na własnym boisku grają z Polonią Warszawa.

    Piłkarze Broni Radom (w niebieskich strojach) w sobotę na własnym boisku grają z Polonią Warszawa. ©Sylwester Szymczak

    PIŁKA RĘCZNA
    II liga.
    Uniwersytet Radom - ChKS Łódź, sobota, godz. 18, hala przy ul. Chrobrego 29.

    PIŁKA NOŻNA
    III liga.
    Broń Radom - Polonia Warszawa, sobota, godz. 19, stadion przy ul. Narutowicza 9.

    IV liga.
    Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Orzeł Wierzbica - Sparta Jazgarzew, sobota, godz. 16, Zwolenianka Zwoleń - Szydłowianka Szydłowiec, sobota, godz. 16.30, Energia Kozienice - Mazur Karczew, niedziela, godz. 11.

    Campeon.pl Liga Okręgowa.
    KS Potworów - Pilica Nowe Miasto, sobota, godz. 15, Proch Pionki - KP Stanisławice, Legion Głowaczów - Radomiak II Radom, sobota, godz. 16, Iłżanka Kazanów - Polonia Iłża, niedziela, godz. 15, Jodła Jedlnia Letnisko - Plon Garbatka Letnisko, Zawisza Sienno - Oronka Orońsko, Powiślanka Lipsko - KS Warka, niedziela, godz. 16, LKS Promna - Wulkan Zakrzew (boisko w Falęcicach), niedziela, godz. 17.

    Colo Sport klasa A, grupa 1.
    Zamłynie Radom - Gracja Tczów (boisko przy ul. 11 Listopada), Hubertus Chomentów - Iskra Gózd, sobota, godz. 15, Gryfia Mirów - Megawat Świerże Górne (boisko w Bieszkowie Małym), sobota, godz. 16, Chojniak Wieniawa - Skaryszewianka Skaryszew, niedziela, godz. 15, MKS Kozienice - Strażak Wielogóra (boisko przy ul. Sportowej), Zorza Kowala - Akcja Jastrzębia, niedziela, godz. 16, Gryf Policzna - Centrum Radom, niedziela, godz. 16.30.

    Colo Sport klasa A, grupa 2.
    Jaguar Wolanów - Kraska Jasieniec, sobota, godz. 16, Ruszcovia Borkowice - Sadownik Błędów, Mogielanka Mogielanka - KS Jastrząb, KS Stara Błotnica - SKS Potworów, Orzeł Gielniów - Powała Taczów, GKS Jedlińsk - Sokół Przytyk, niedziela, godz. 16, GTKKF Grójec - Zodiak Sucha, niedziela, godz. 16.30.

    Colo Sport klasa B, grupa 1.
    Proch II Pionki - WKS Ruda Wielka, Zwolenianka II Zwoleń - LZS Zalesice, Hubal Chlewiska - Lider Kowala (boisko w Pawłowie), Wisła Solec - Postęp Łaziska, Królewscy Jedlnia - Krępianka Rzeczniów, Energia II Kozienice - KS Maków (boisko przy ul. Wiślanej), Wisła Chotcza - WKS Zajezierze, niedziela, godz. 16.

    Colo Sport klasa B, grupa 2.
    Sokół Sokolniki Mokre - Cech Piekarzy Radom (boisko w Wieniawie), sobota, godz. 16, GKS Chynów - LKS Pniewy (boisko w Drwalewie), GPSZ Głuchów - MKS Wyśmierzyce, Zorza Klwów - KS Magnuszew, KS Lesznowola - Tęcza Augustów, GKS Belsk Duży - Iskra Zbrosza Duża, niedziela, godz. 16.

    FUTBOL AMERYKAŃSKI
    II liga.
    Green Ducks Radom - BEagles Warsaw, niedziela godz. 14, stadion przy ul. Struga 63 w Radomiu.

    KOLARSTWO GÓRSKIE
    Legia MTB Maraton. Niedziela godz. 12, start ul. Głowaczowska w Kozienicach.

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo