Plebiscyt Sportowy 2011. Nominacje sportowców Ziemi...

  Plebiscyt Sportowy 2011. Nominacje sportowców Ziemi Radomskiej, ranking online

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  W najstarszym i w najbardziej prestiżowym plebiscycie w regionie radomskim wybieracie Państwo, jak w poprzednich latach, dziesięciu sportowców Ziemi Radomskiej. Nominacje - zobacz galerię.
  Plebiscyt Sportowy 2011. Nominacje sportowców Ziemi Radomskiej, ranking online
  [galeria_glowna]
  Dziś prezentujemy sylwetki sportowców, którzy zasłużyli na wyróżnienie, dzięki swoim wynikom. Ale tak jak to było w poprzednich latach, może Państwo głosować na innych sportowców. Jeśli któryś z nich otrzyma 1000 głosów, to dołączy do listy kandydatów nominowanych, a jego prezentacja ukaże się w wydaniu papierowym i internetowym "Echa Dnia".

  Zasady głosowania na sportowców

  Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców ziemi radomskiej. Głosujemy za pomocą kuponów (ostatni ukaże się w sobotę, 31 grudnia, przyjmujemy je do 5 stycznia 2012 roku) oraz wysyłając SMS-y pod numer 71466 o treści: RAD.S.imię i nazwisko sportowca. Na przykład: RAD.S.JAN KOWALSKI. Cena SMS-a - 1.23 złotego z VAT.

  Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na naszym portalu jest wyświetlana aktualna klasyfikacja (zobacz niżej). Klasyfikacja zniknie jednak z portalu w niedzielę, 8 stycznia 2012 roku o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianką. Głosowanie trwa do wtorku, 10 stycznia 2012 roku, do godziny 24.

  Zachęcamy do plebiscytowej zabawy. Na każdego, kto weźmie udział w głosowaniu, czeka nagroda. Wśród czytelników, którzy przyślą najwięcej SMS-ów rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

  Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas wielkiej sportowej gali w Radomiu, która zaplanowana jest na piątek, 13 stycznia 2012 roku.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama