Zabawa z atrakcjami w Dniu Kobiet. Babskie fanaberie...

Zabawa z atrakcjami w Dniu Kobiet. Babskie fanaberie opanowały szydłowiecką Lodownię

Zdjęcie autora materiału

Piotr Stańczak

Echo Dnia Radomskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Radomskie

W sali szydłowieckiej Lodowni, podczas wtorkowej imprezy zasiadły przedstawicielki różnych pokoleń. Bawiły się znakomicie.
1/15
przejdź do galerii

W sali szydłowieckiej Lodowni, podczas wtorkowej imprezy zasiadły przedstawicielki różnych pokoleń. Bawiły się znakomicie. ©Piotr Stańczak

Fundacja Kanon zorganizowała w szydłowieckiej „Lodowni” imprezę dla pań z okazji ich święta. Nie zabrakło dobrej zabawy oraz charytatywnych akcentów.
Panie zdominowały wtorkową imprezę pod hasłem „Babskie fanaberie” w lokalu Lodownia. To specjalnie dla nich szydłowiecka Fundacja Aktywizacji Społecznej Kanon przygotowała moc atrakcji.

Uczta dla ciała i duchaImpreza odbyła się w Dniu Kobiet. Fundacja organizowała ją po raz drugi w historii. Po godzinie osiemnastej restauracyjna sala zapełniła się kobietami. Przybyły pokolenia pań, mieszkanek Szydłowca i okolic, przedstawicielek władz, lokalnego biznesu, oświaty czy udzielających się w życiu publicznym.

Uczestniczki wydarzenia powitali radni powiatowi i zarazem organizatorzy fanaberii - Sławomir Nojek i Robert Górlicki. Obaj złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Potem przyszedł już czas na delektowanie się pysznym jedzeniem oraz innymi atrakcjami.

Wokalista Marek Michalski na początku zaprezentował m.in. nastrojowy repertuar Franka Sinatry oraz Andrzeja Zauchy. Po nim publiczność bawiła solistka Klaudia Dróżdż.

Perfumy, makijaż i zbiórkiTytułowe babskie fanaberie miały tego wieczoru różne odsłony. Na scenie prezentowali się następnie kolejni artyści. Nie zabrakło edukacyjnych prelekcji na temat zdrowego odżywiania i stylu życia.

Panie mogły zapoznać się w drugiej sali z ofertą jednej z firm perfumeryjnych. Atrakcją był też pokaz makijażu. W sali, gdzie zasiadły panie znajdowała się specjalna mapa, gdzie uczestniczki miały okazję zapisywać swoje marzenia oraz życzenia.

Odbył się konkurs karaoke. Zbierano pieniądze na wózek dla 10-letniego Maksymiliana Mrozowskiego, niepełnosprawnego ucznia Szkoły Podstawowej numer 1 oraz Julity Kaczor ze Zdziechowa, która nie może samodzielnie chodzić.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Sport

1 3 4 5 ... 24 »

Polecamy:

Odbierz 5 darmowych biletów na mecze Radomiaka!

Odbierz 5 darmowych biletów na mecze Radomiaka!

Wybieramy najpiękniejsze ogrody, balkony i ogródki działkowe. Zgłoś swój!

Wybieramy najpiękniejsze ogrody, balkony i ogródki działkowe. Zgłoś swój!

Wybieramy Super Psa i Super Kota. Zobacz ranking i zagłosuj!

Wybieramy Super Psa i Super Kota. Zobacz ranking i zagłosuj!

Światłowodowy Radom (materiał informacyjny Orange)

Światłowodowy Radom (materiał informacyjny Orange)

Galerie zdjęć