Windoor klasa A, gr. 1. Wygrane Królewskich, Gryfii i Iskry

Sylwester Szymczak
Iskra Gózd wygrała w Kazanowie
Iskra Gózd wygrała w Kazanowie archiwum
Ruszył sezon w radomskiej klasie A. Przypomnijmy, że rozgrywki toczyć się będą pod nazwą Windoor, nowego sponsora tytularnego. Wyniki w I grupie zamieszczamy poniżej.

Windoor Klasa A, grupa 1.

Zawisza Sienno - Wisła Solec 3:3 (3:0)
Bramki: Sito, Sobczyk, S. Klaus - Mróz, Krupa, Zaborski.
Zawisza prowadził już 3:0 i nic nie wskazywało, że może ten mecz przegrać. Po przerwie rolę się odwróciły. W derbach wszystko jest mozliwe i Wisła odrobiła straty.

KP Stanisławice - Królewscy Jedlnia 2:8 (2:2),
Bramki: Winiarski 24, Ceglarz 42 - Glushko 18, 48, 84, Gębczyk 30, 83, Iwanowski 57 z karnego, Machnio 85, Jurczak 87,
Stanisławice: Pastwa - Mazur, Przepiórzyński, Godlewski, Kapciak, Winiarski, Kazanowski, Kutyła, Wójcik, Mycek, Ceglarz.
Królewscy: Mazurek - Cierzuch (60 Kędzior), Tkaczyk, Iwanowski, Warchoł - Rolnik (74 Machnio), K. Gębczyk, Trzos (84 J. Gębczyk), Sałek - Jurczak (87 Stankiewicz), Glushko.
Do przerwy był remis 2:2. Jeszcze do 82 minuty beniaminek ze Stanisławic trzymał się nieźle bo było tylko 2:4. Ostatnie cztery gole wpadły w samej końcówce meczu.

KS Jastrząb - Gryfia Mirów 1:4,
Bramki: Droś 2, Pajek, Grzmil
Dużo radości w ekipie Gryfii, która wygrała powiatowe derby.

Iłżanka Kazanów - Iskra Gózd 0:2
W meczu dwóch spadkowiczów lepsza, Iskra.

Postęp Łaziska - Zwolenianka Zwoleń 0:2,
Bramki: Sekuła 37, Sowa 90
Zwolenianka: Matysiak - Łukaszuk, Grabowski, Piskorz, Kusio, Capała, Hemperek, Furga, Sekuła, Magierek, Przepiórka oraz Zdżalik, Wróbel, Sowa, Domagała

KS Magnuszew - Gracja Tczów 3:6 (3:3)
Bramki: Gleguła Łukasz 28, 54, 63, Kopeć 9, 59 z karnego, Ogonowski 41
W 58 minucie Bartosz Kosowski nie strzelił rzutu karnego.
Gracja: Wargacki (Jężak 75) - Chmielnicki, Oleksik, Karasiński, Woźniak (Odzimkowski I. 80), Kosowski B. (Wasiak 70), Gleguła J., Stawczyk (Cheda 65), Gleguła Ł. (Chmurzyński 85), Ogonowski, Kopeć.