Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy gminy Białobrzegi wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do rady miasta.
Nasza Mała Ojczyzna
Elżbieta Kaczmarek, Nasza Mała Ojczyzna, okręg numer 1. Zdobyła 169 głosów, 40,82 procent. -
Sylwia Gurak, Nasza Mała Ojczyzna, okreg numer 2, Zdobyła 82 głosy, 49,70 procent
Zofia Niezabitowska, okreg numer 3. Zdobyła 92 głosy, 39,48 procent
Magdalena Jeżowska, okreg numer 4. Zdobyła 237 głosów, 59,25 procent
Krzysztof Woźniak, okreg numer 5. Zdobył 151 głosów, 36,30 procent
Paweł Kot, okręg numer 7. Zdobył 236 głosów, 59,90 procent
Alina Witkowska, okreg numer 8. Zdobyła 139 głosów, 56,05 procent
Marcin Osowski, okręg numer 9. Zdobył 135 głosów, 40,30 procent
Monika Jodłowska, okreg numer 10. Zdobyła 186 głosów, 60,19 procent
Wioletta Gutowska, okreg numer 14. Zdobyła 218 głosów, 73,90 procent
Zenon Jachowski, okreg numer 15. Zdobył 130 głosów, 49,06 procent
Prawo i Sprawiedliwość
Mariusz Pawlak, okreg numer 11. Zdobył 155 głosów, 40,90 procent
Tadeusz Łukasik, okręg nuemr 12. Zdobył 138 głosów, 40,83 procent
Marek Ziółek, okręg numer 13. Zdobył 81 głosów, 40,30 procent
Białobrzeska Syrenka
Ewelina Poziomecka, okreg numer 6. Zdobyła 136 głosów, 58,62 procent
Wyniki wyborów do rady miasta w Białobrzegach w wyborach samorządowych 2024:
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
MARKIEWICZ Anna Izabella: pozycja 1 : 31,16% (129 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
PIWOWARCZYK Michał: pozycja 14 : 7% (29 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
KACZMAREK Elżbieta Jolanta: pozycja 15 : 40,82% (169 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
FOŁTYN Paweł: pozycja 16 : 21,01% (87 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
RZECZKOWSKI Jakub Marcin: pozycja 14 : 15,15% (25 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
GURAK Sylwia: pozycja 15 : 49,7% (82 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
TKACZYK Agata: pozycja 16 : 35,15% (58 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WŁOSOWSKA Danuta Barbara: pozycja 1 : 27,9% (65 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
NIEZABITOWSKA Zofia: pozycja 15 : 39,48% (92 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
LISIEWSKI Rafał: pozycja 16 : 32,62% (76 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
RUDZKI Filip: pozycja 14 : 17,5% (70 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
JEŻOWSKA Magdalena: pozycja 15 : 59,25% (237 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
BANASZEK Agnieszka Maria: pozycja 16 : 23,25% (93 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
MICHLAK Krzysztof Mieczysław: pozycja 1 : 27,16% (113 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
NOWAKOWSKA Joanna: pozycja 14 : 12,02% (50 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
WOŹNIAK Krzysztof: pozycja 15 : 36,3% (151 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
POGODA Paweł: pozycja 16 : 24,52% (102 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
MACHAŁOWSKI Wojciech: pozycja 15 : 41,38% (96 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
POZIOMECKA Ewelina: pozycja 16 : 58,62% (136 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
ŻARDECKA Beata Małgorzata: pozycja 1 : 19,29% (76 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
WODZIŃSKA Iwona: pozycja 14 : 1,78% (7 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
KOT Paweł Adam: pozycja 15 : 59,9% (236 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
DURASIEWICZ Anna: pozycja 16 : 19,04% (75 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
WITKOWSKA Alina Teresa: pozycja 15 : 56,05% (139 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
ZAWISZA Mateusz: pozycja 16 : 43,95% (109 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
KRZCIUK Adam: pozycja 1 : 21,49% (72 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
RZECZKOWSKI Michał Leon: pozycja 14 : 19,1% (64 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
OSOWSKI Marcin Paweł: pozycja 15 : 40,3% (135 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
WIETESKA Dawid: pozycja 16 : 19,1% (64 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
JODŁOWSKA Monika: pozycja 15 : 60,19% (186 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
WIETESKA Robert: pozycja 16 : 39,81% (123 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 11
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
PAWLAK Mariusz: pozycja 1 : 40,9% (155 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
NOWACKA Anna Magdalena: pozycja 15 : 39,05% (148 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
FERUŚ Mariusz: pozycja 16 : 20,05% (76 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 12
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
ŁUKASIAK Tadeusz: pozycja 1 : 40,83% (138 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
DANIS Andrzej: pozycja 15 : 29,59% (100 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
POŚNIK Monika: pozycja 16 : 29,59% (100 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 13
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
ZIÓŁEK Marek: pozycja 1 : 40,3% (81 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA BIAŁOBRZEGI:
JACHOWICZ Małgorzata Anna: pozycja 14 : 8,96% (18 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
JASIOROWSKI Tomasz: pozycja 15 : 35,82% (72 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
WOLSKA Marzena: pozycja 16 : 14,93% (30 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
GUTOWSKA Wioletta Małgorzata: pozycja 15 : 73,9% (218 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
ROTUSKI Mateusz: pozycja 16 : 26,1% (77 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 15
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
KUCHARSKA Mariola: pozycja 1 : 19,62% (52 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA:
JACHOWSKI Zenon: pozycja 15 : 49,06% (130 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIAŁOBRZESKA SYRENKA:
CYBULSKI Bartłomiej: pozycja 16 : 31,32% (83 głosów)
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?