Wyniki głosowania do rady powiatu:
1 okręg wyborczy (gmina Pionki i miasto Pionki); PSL: Katarzyna Konopska (901 głosów), PiS: Zbigniew Dziubasik (1085 głosów), Jan Siek (1103); Aktywny Samorząd: Marzena Murawska (571 głosów), Forum Samorządowe: Marek Janeczek (1085 głosów).
2 okręg wyborczy (gminy Iłża i Wierzbica); PSL: Marek Jarosz (1322 głosów), Małgorzata Klocek (719); PiS: Krzysztof Kozera (1039), Cezary Nobis (1140).
3 okręg wyborczy (Skaryszew i Kowala); PSL: Tadeusz Osiński (1317 głosów), PiS: Waldemar Trelka (2365 głosów), Jan Kowalczyk (807 głosów), Zdzisław Mroczkowski (1238 głosów), Forum Samorządowe: Ireneusz Kumięga (1265 głosów).
4 okręg wyborczy (Jedlnia Letnisko, Gózd); PSL: Adam Siczek (939 głosów), PiS: Irena Dygas (1066 głosów), Ewa Tkaczyk (1225 głosów), Paweł Górak (1399 głosów).
5 okręg wyborczy (Jastrzębia, Jedlińsk); PSL: Marian Wikło (647 głosów), PiS: Agnieszka Pasek (1590 głosów), Ryszard Dziura (910 głosów), Aktywny Samorząd: Teodozja Bień (1168 głosów).
6 okręg wyborczy (Przytyk, Wolanów, Zakrzew); PSL: Mirosław Ślifirczyk (1896 głosów), Adam Gibała (782 głosów), PiS: Krzysztof Murawski (2325 głosów), Roman Frąk (1364 głosów), Anna Rogulska (1337 głosów).
Okręg 1
Miasto Pionki, Gmina Pionki
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
- 1 Henryk Rybak
- 2 Marek Janeczek
- 3 Barbara Glimasińska
- 4 Beata Szewczyk
- 5 Anna Beata Dusza
- 6 Grzegorz Sztyber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 1 Marzena Izabela Murawska
- 2 Jan Józef Gębczyk
- 3 Mirosław Antoni Płachta
- 4 Anna Kostrzewa
- 5 Stanisław Jerzy Furga
- 6 Marcin Alot
- 7 Lidia Justyna Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Wojciech Józef Banaś
- 2 Katarzyna Konopska
- 3 Marian Bogusz
- 4 Paweł Deja
- 5 Beata Izabela Waluś
- 6 Sławomir Artur Podsiadły
- 7 Irena Nalewajko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Zbigniew Wojciech Dziubasik
- 2 Jacek Jan Malicki
- 3 Bożena Teperska
- 4 Wiesław Jacek Jaroszek
- 5 Krystyna Słyk
- 6 Beata Anna Milczarczyk
- 7 Jan Robert Siek
Okręg 2
Miasto i Gmina Iłża, Gmina Wierzbica
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
- 1 Cezary Stefan Drzewi
- 2 Agnieszka Dąbrowska
- 3 Adam Marian Kosel
- 4 Katarzyna Kominek
- 5 Marian Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 1 Anna Zofia Mazur
- 2 Sławomir Sebastian Maj
- 3 Karolina Monika Winiarczyk-Wołczyńska
- 4 Aneta Wakuła
- 5 Zbigniew Matonóg
- 6 Tomasz Stanioszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Marek Jarosz
- 2 Tomasz Jan Skiba
- 3 Małgorzata Klocek
- 4 Władysław Jerzy Sekulski
- 5 Justyna Barbara Fiołna
- 6 Teodora Elżbieta Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Krzysztof Adam Kozera
- 2 Agnieszka Jaworska
- 3 Cezary Julian Nobis
- 4 Józef Kwiatkowski
- 5 Dorota Jolanta Paczyńska
- 6 Jolanta Barbara Borek
Okręg 3
Gminy: Skaryszew, Kowala
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
- 1 Ireneusz Roman Kumięga
- 2 Arkadiusz Waldemar Pięta
- 3 Artur Tadeusz Janiak
- 4 Dorota Ołub
- 5 Elżbieta Piasecka
- 6 Monika Katarzyna Leśniewska
- 7 Magdalena Maria Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 1 Konrad Tomasz Celi
- 2 Janina Leokadia Łapczyńska
- 3 Jacek Kaim
- 4 Edyta Anita Chmielewska
- 5 Edyta Chruślak
- 6 Mirosława Kołodziejska
- 7 Kamil Norbert Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Tadeusz Jerzy Osiński
- 2 Henryk Słomka
- 3 Łukasz Grzegorz Figura
- 4 Barbara Janina Grzyb
- 5 Monika Hanna Bekasiewicz
- 6 Elżbieta Halina Paja
- 7 Monika Edyta Kopyt
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Waldemar Dariusz Trelka
- 2 Jan Adam Kowalczyk
- 3 Zdzisław Sylwester Mroczkowski
- 4 Anna Stachurska
- 5 Tadeusz Jan Sulima
- 6 Jadwiga Teresa Dróżdż
- 7 Jolanta Maria Kowalczyk
Okręg 4
Gminy: Gózd, Jedlnia Letnisko
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
- 1 Mariusz Ruszkowski
- 2 Wojciech Dariusz Kowalski
- 3 Aneta Mosionek
- 4 Damian Krzysztof Kandzior
- 5 Agnieszka Beata Bednarczyk
- 6 Emilia Monika Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 1 Tomasz Bąk
- 2 Dagmara Anna Sajewska
- 3 Monika Małgorzata Marynowska
- 4 Bartłomiej Frączek
- 5 Elżbieta Lao
- 6 Konrad Jan Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Marzena Maria Wiosna-Michałek
- 2 Adam Siczek
- 3 Paweł Witczak
- 4 Krzysztof Mosioł
- 5 Renata Aleksandra Bartkiewicz
- 6 Marianna Elżbieta Czarnota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Irena Dygas
- 2 Ewa Anna Tkaczyk
- 3 Krzysztof Lipiec
- 4 Beata Elżbieta Wójcik
- 5 Janusz Wosztyl
- 6 Paweł Górak
Okręg 5
Gminy: Jastrzębia, Jedlińsk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
- 1 Wojciech Walczak
- 2 Maria Gryglewska
- 3 Karol Michalec
- 4 Bernarda Antonina Kowalczyk
- 5 Janusz Wójcik
- 6 Magdalena Janicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 1 Teodozja Janina Bień
- 2 Edward Krok
- 3 Joanna Maria Dębniak
- 4 Teresa Bogusława Krzosek
- 5 Łukasz Górski
- 6 Mateusz Krzysztof Golec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Marian Bogusław Wikło
- 2 Aneta Żurowska
- 3 Teresa Jadwiga Bartosiewicz
- 4 Marzena Okruta-Dupla
- 5 Bogumił Łukasz Cichocki
- 6 Władysław Dobosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Agnieszka Pasek
- 2 Ryszard Piotr Dziura
- 3 Agnieszka Komorowska
- 4 Marianna Zofia Wójcicka
- 5 Władysław Walos
- 6 Radosław Kazimierz Langierowicz
Okręg 6
Gminy: Zakrzew, Przytyk, Wolanów
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
- 1 Anna Młynarczyk
- 2 Jan Adam Szymański
- 3 Jacek Paździór
- 4 Marcin Walczak
- 5 Małgorzata Beata Jopek
- 6 Grzegorz Prawda
- 7 Aneta Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
- 1 Zygmunt Kucharski
- 2 Ewa Maria Ziętek
- 3 Janusz Kacprzak
- 4 Rafał Łomża
- 5 Waldemar Kaszuba
- 6 Teresa Gibała
- 7 Anna Irena Tomczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Mirosław Ślifirczyk
- 2 Adam Jerzy Gibała
- 3 Wojciech Wrzecion
- 4 Ewa Halina Brzezińska
- 5 Barbara Waśkiewicz
- 6 Maria Aleksandra Stępień
- 7 Tadeusz Łaski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Krzysztof Murawski
- 2 Roman Stanisław Frąk
- 3 Anna Jolanta Rogulska
- 4 Jolanta Głowacka
- 5 Witold Wojciech Kosiec
- 6 Dorota Beata Wilczyńska
- 7 Antoni Dzik
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?