Znakomite strzały

/mon/

Izabela Skopek (ŁKS Radom) wygrała zawody trzeciej rundy Pucharu Polski juniorek. W seniorkach Anna Łęcka (Sokół Radom) była jedenasta. Łucznicy rywalizowali w Bytomiu.

W finale Skopek pokonała koleżankę z reprezentacji Polski Izabelę Niemiec (Olimpia Suchedniów) 106:94. - Co prawda w eliminacjach nie zachwyciłam, ale w "rundkach" strzelało mi się znakomicie - cieszy się łuczniczka ŁKS Radom. To już kolejny udany występ Skopek. Zawodniczka przygotowuje się do startu w mistrzostwach świata juniorek. Tymczasem za dwa tygodnie podopieczna trenera Józefa Trześniewskiego wystartuje w międzynarodowych zawodach na Słowacji.

W rywalizacji seniorek mająca jeszcze nie tak dawno nadzieję na start w igrzyskach olimpijskich w Atenach Anna Łęcka uplasowała się na jedenastym miejscu. Sporą niespodzianką była również porażka Iwony Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa). Mistrzyni Europy w półfinale uległa Anna Szukalskiej (Surma Poznań).

Wyniki: seniorki - 11. Anna Łęcka; seniorzy - 17. Tomasz Maliszewski (oboje Sokół Radom); juniorki - 1. Izabela Skopek (ŁKS Radom); juniorzy - 7. Jacek Kwaczyński (Sokół Radom), 9. Arkadiusz Sijer (ŁKS Radom).