Wierna Małogoszcz lepsza od ŁKS Georyt Łagów

(KAR)
W środkowym meczu kontrolnym czwartoligowych drużyny rozegranym w Kielcach, Wierna Małogoszcz pokonała ŁKS Georyt Łagów 2:1.

Wierna Małogoszcz - ŁKS Georyt Łagów 2:1 (1:1)

Bramki: Sebastian Hajduk, Rafał Zawłocki - Mateusz Fryc.

Wierna: I połowa: Frączek - Malinowski, Stalmasiński, Bała, Foksa - Rogula, Hajduk, Czarnecki, Lasota - Bugno, Krzyżyk. II połowa: Gugulski - Krzeszowski, Łebek, Michał Kołodziejczyk, Borowski - Malinowski, Wijas, Trybek, Zawłocki - Marcin Kołodziejczyk, Smolarczyk.

ŁKS Georyt: B. Majcherczyk - Bujakowski, Kowalski, Basąg, Brudek - Wąs, Piotrowicz, Bęben, Partyka - Fryc, Stachura oraz Bochniak, T. Pustuła.

W drużynie z Łagowa testowany był Bartłomiej Majcherczyk 19-letni bramkarz z drużyny Korony Kielce grającej w Centralnej Lidze Juniorów.

- Ozdobą meczu była bramka Rafała Zawłockiego, którą zdobył bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów - mówił Mariusz Lniany, trener Wiernej.

- Straciliśmy bramki z dwóch rzutów wolnych. Gdyby nie to, to moglibyśmy się pokusić o lepszy wynik. Radziliśmy sobie w tym spotkaniu bardzo dobrze - powiedział Krzysztof Dziubel, trener ŁKS Georyt.

W sobotę, o godzinie 14, na boisku przy ulicy Południowej w Końskich, Wierna zagra z występującą w czwartej lidze mazowieckiej Szydłowianką Szydłowiec. Natomiast w sobotę, o godzinie 18, na boisku przy ulicy Ściegiennego w Kielcach, ŁKS Georyt zagra z ligowym rywalem Zdrojem Busko Zdrój.