Ekom przegrał z Komprachicami. Grali słabo do przerwy

(KAR)
W niedzielnym spotkaniu GKS Ekom Futsal Nowiny uległ na wyjeździe Berlandowi OSiR Komprachcice aż 1:5. To druga porażka z rzędu zespołu z Nowin.

Berland OSiR Komprachcice - GKS Ekom Futsal Nowiny 5:1 (3:0)

Bramka: Emil Lurzyński dla GKS Ekom Futsal.

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski - Strzębski, Radomski, Ponikowski, D. Król, Lurzyński, Łabędzki, B. Król, Karczewski, Markowicz.

W pierwszej połowie gra gości nie wyglądała dobrze. Zespół z Nowin w ciągu dwóch minut stracił aż trzy bramki. Po przerwie GKS Ekom Futsal zaczął grać lepiej. Niestety zdołał strzelić tylko jednego gola. - Przespaliśmy pierwszą połowę i to zadecydowało o końcowym wyniku. Bierzemy się do pracy, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania - powiedział Piotr Lichota, trener zespołu z Nowin.

W innych meczach 9. kolejki: Stal Mielec - Marex Chorzów 3:4, ETA Dąbrowa Górnicza - MKF-Renex Grajów 9:7, Heiro Rzeszów - TPH Polkowice 3:0, GKS Tychy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4:3, FC Pyskowice - AZS UMCS Lublin 3:5.

1. GKS Tychy 9 22 44-22
2. Heiro Rzeszów 9 21 43-25
3. Marex Chorzów 9 21 26-17
4. GKS Ekom Nowiny 9 18 25-24
5. MKF-Renex Grajów 9 16 50-26
6. Berland Komprachcice 9 16 29-32
7. TPH Polkowice 9 12 40-38
8. ETA Dąbrowa Górnicza 9 9 32-41