Sparta przegrała z Unią Tarnów (WIDEO)

KAR
W sobotnim spotkaniu Sparta Caffaro Kazimierza Wielka uległa na wyjeździe Unii Tarnów 0:1. Bramkę straciła w 90 minucie.

Unia Tarnów - Sparta Caffaro Kazimierza Wielka **1:0 (0:0)**

Bramki: 1:0 Krzysztof Wrzosek 90 min.

Unia: Lisak - Jamróz, Więcek, Pawlak, Wójcik - Drozdowicz (60. Nowak), Witek, Tyl (70. Wrzosek), Popiela (75. Zawrzykraj) - F. Wójcik (90+2. Kazik), Biały.

Sparta Caffaro: Gadawski 5 - Poniedziałek 5, Czajka 6, Kret 6, Oleksa 5 - Zawadzki 5 (90+1. Tyrpuła nie klas.), Drame 6, Kawula 5 (75. Dziwiszewski nie klas.), Musiał 5 (87. Łakota nie klas.) - Downar-Zapolski 6, Kozieł 5.

Kartki: żółte: Biały, Popiela, Wrzosek (Unia), Poniedziałek, Kozieł (Sparta Caffaro). Sędziował: Michał Fudala (Brzesko). Widzów: 150.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy znacznie częściej znajdowali się przy piłce, ale nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe. Od 20 minuty mecz się wyrównał. Większość walki toczyła się w środkowej strefie boiska. O niesamowitym pechu może mówić Sparta Caffaro. W kolejnym spotkaniu w tym sezonie traciła ona punkt w kocówce. Tym razem katem kazimierskiej drużyny okazał się rezerwowy gracz Unii Krzysztof Wrzosek, który na boisku pojawił się w 70 minucie, a w 90 minucie strzelił gola, wyprowadzając swój zespół na prowadzanie. W doliczonym czasie gry szansę na wyrównanie miał Łukasz Łakota, ale jego strzał zdołał obronić golkiper gospodarzy.

Stanisław Owca, Sparta Caffaro:

- Pierwsze 20 minut należało do gospodarzy, którzy mieli przewagę. Później mecz się wyrównał. Było to spotkanie walki. Po przerwie nasza gra wyglądała lepiej. Niestety znów w końcówce po kardynalnym błędzie straciliśmy bramkę.