Hokejowy wynik w meczu z udziałem Sparty Caffaro

(KAR)
W sobotnim meczu kontrolnym rozegranym w Krakowie, trzecioligowa Sparta Caffaro Kazimierza Wielka wygrała z grającą w czwartej lidze małopolskiej Jutrzenką Giebułtów 6:5.

Jutrzenka Giebułtów - Sparta Caffaro Kazimierza **Wielka 5:6 (4:1)**

Bramki: Patryk Oleksa z karnego, Pape Drame, Mateusz Wąż, zawodnik testowany, Downar-Zapolski 2.'

Sparta Caffaro: I połowa: zawodnik testowany - Adamczyk, Czajka, zawodnik testowany, Oleksa - Stępień, Dziwiszewski, Downar-Zapolski, Cyganek, Kawula - Wołowski. II połowa: Iliński - Adamczyk, Grotkowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Pamintasu, Downar-Zapolski, Cyganek, zawodnik testowany - Wąż, Drame.

W spotkaniu kazimierski zespół testował kilku zawodników. Ich nazwiska, jak na razie są objęte tajemnicą.

- W pierwszej połowie przegrywaliśmy po prostych indywidualnych błędach. Mieliśmy swoje okazje, których nie udało nam się wykorzystać. W drugiej połowie w obu zespołach nastąpiły zmiany. W pierwszych minutach strzeliliśmy trzy gole, odrabiając straty do przeciwnika - mówił Stanisław Owca, trener Sparty Caffaro.

W sobotę, 13 lutego, o godzinie 14, na obiekcie Com-Com Zone w Krakowie, Sparta Caffaro zagra z grającym w krakowskiej klasie okręgowej TS Węgrzce.