Radiator$ Stąporków - ULKS Łączna 3:0 (3:0)

Bramki: Łukasz Kwiecień 36, Piotr Skowron 39, Paweł Rybicki 41.

Radiator$: Jóźwik - Kucbart, Ł. Kwiecień, Jedynak, Cech - Klusek, Rybicki (46. Bednarz), Skowron, Mastalerz (75. Śliwiński) - Ślusarczyk, D. Kwiecień.

Unia Małogoszcz - Granat Borki 1:1 (0:0)

Bramki: Krystian Kosiniak 75 - Wojciech Surdyk 80.

APKK Kielce - KS Kamienna Wola - mecz przerwany w 30 minucie przy wyniku 5:0 dla gospodarzy, z powodu zdekompletowania drużyny gości. Bramki dla APKK zdobyli Paweł Minda 8 min., Norbert Kozubek 14, 18, Mateusz Kuzia 20, samobójcza 22. Rozstrzygnięciem meczu zajmie się Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

KS Smyków - Tęcza Gowarczów 0:1 (0:0)

Bramka: Karol Chmielewski 70 z karnego.

Płomień Wólka Kłucka - Polonia Białogon Kielce 4:2 (1:1)
Bramki: Hubert Ściegienny 30, Adam Nawara 58, Damian Kotwica 75, Damian Nowak 90 - Mateusz Matysek 15, 77.
Pauzowała: Łysica II Bodzentyn.