Alit Ożarów zespół zagra w Radoszycach z mocnym Partyzantem

Kamil Markiewicz
Piotr Frańczak (przy piłce z prawej) wraca do gry w ożarowskim zespole po wyleczeniu kontuzji. Będzie on do dyspozycji szkoleniowca na sobotnie, wyjazdowe spotkanie z Partyzantem Radoszyce. Kamil Markiewicz
Alit Ożarów poniósł piątą porażkę w tym sezonie czwartej ligi. Nasza drużyna uległa u siebie Olimpii-Pogoń Staszów 0:3.

Nasz zespół przegrywał 0:1 od 25 minuty po trafieniu Krzysztofa Dutki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Po przerwie gole dla gości strzelali Artur Walasek w 65 i Krystian Rzepa w 90 minucie.

- Podobnie, jak w poprzednich spotkaniach popełniliśmy ogromne błędy, które nie powinny przytrafiać się nawet juniorom. Szkoda tego spotkanie, ponieważ mogło się ono potoczyć całkiem inaczej. W 9 minucie moim zdaniem sędzia powinien podyktować dla nas rzut karny. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gości faulowany był Grzegorz Dwojak. Niestety arbiter nie podyktował „jedenastki”. Ponadto gola po zagraniu Patryka Czerwonki mógł strzelić Przemysław Rzepa - mówił Jarosław Lipowski, trener Alitu.

Błędy kosztowały ich utratę goli

Dwa z trzech straconych goli padły po indywidualnych błędach naszych zawodników. - Pierwszego gola straciliśmy po błędzie Konrada Zdyb-skiego, który nie trafił w piłkę. Przy drugim golu błąd popełnił nasz bramkarz Kamil Wareliś, który próbując złapać piłkę odbił ją przed siebie, ta spadła na głowę gracza rywali i wpadła do bramki - powiedział szkoleniowiec ożarow-skiej drużyny.

Wyjazd sobotę wyjazd do Radoszyc

W sobotę, o godzinie 13, w meczu dziewiątej kolejki, Alit zagra na wyjeździe ze spadkowiczem z trzeciej ligi Partyzantem Radoszyce.

Przed sezonem drużyna naszych rywali została gruntownie przebudowana. Pojawił się w niej nowy trener Jarosław Komisarski. W dużym stopniu zmieniła się także kadra drużyny, która została znacznie odmłodzona. Partyzant w tym sezonie zdobył 13 punktów i zajmuje siódme miejsce. Rado-szycka ekipa, która zagra w optymalnym składzie w prezentuje się bardzo dobrze. W minionej kolejce pokonała ona na wyjeździe TS 1946 Nidę Pińczów 3:0.

Wracają Frańczak i Ziółkowski

W sobotnim meczu w szeregach Alitu zabraknie kontuzjowanego Piotra Sorbiana. Do pełnej dyspozycji po urazach wracają Piotr Frańczak oraz Albert Ziółkowski.

- Czaka nas bardzo ciężki pojedynek. Będziemy musieli zdecydowanie inaczej ustawić zespół przeciwko temu przeciwnikowi. Pojedziemy do Radoszyc i będziemy próbowali zdobyć punkty, a co uda nam się ugrać, to okaże się w sobotę - powiedział trener zespołu z Ożarowa.