Neptun i Partyzant już w tym roku nie zagrają

(KAR)
W niedzielę nasze czwartoligowe zespoły rozegrały ostanie mecze rundy jesiennej. Neptun Końskie pokonał u siebie GKS Rudki 2:0, po trafieniach Krzysztofa Pacha i Karola Armaty. - Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Goście nie zagrozili naszej bramce - mówił Waldemar Szpiega, trener Neptuna.

Partyzant Radoszyce przegrał na wyjeździe z Unią Sędziszów 1:4. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Gola dla naszej drużyny w końcówce pojedynku strzelił Bartłomiej Papros. - W pierwszej połowie mieliśmy przewagę. Mieliśmy trzy okazje do zdobycia bramek, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Dwa gole mógł strzelić Andrij Korol, a jedną Damian Kopyciński. W drugiej połowie straciliśmy szybko bramki, co ustawiło losy spotkania - powiedział Jarosław Komisarski, trener Partyzanta.

Na półmetku liderem jest Wierna Małogoszcz, która zgromadziła 33 punktu. Neptun zajmuje czwartą pozycję z dorobkiem 25 punktów, a Partyzant plasuje się na dziesiątym miejscu z 20 punktami na koncie. - Nie jestem zadowolony z miejsca, które zajmujemy. Patrząc na przebieg rundy uważam, że powinniśmy mieć na koncie więcej punktów - mówił Szpiega.

- 20 punktów, które zdobyliśmy jest dobrą zaliczą przed rundą wiosenną. Mam nadzieję, że wzmocnimy się w przerwie zimowej i będziemy walczyć o wyższe lokaty. Dziesiąte miejsce nie jest dla mnie zadowalające - mówił Komisarski. a ą