Pogoń Staszów jest wiceliderem po jesieni

(dor)
Dominik Bednarczyk był pewnym punktem obrony.
Dominik Bednarczyk był pewnym punktem obrony. Nowiny24.pl
W ostatnim meczu rundy jesiennej Olimpia Pogoń Staszów podejmowała Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów. Gospodarze wygrali 2:0, obydwie bramki zdobył Damian Krakowiak.

-Do przerwy mieliśmy przewagę, zdobyliśmy dwie bramki. W drugiej połowie skupiliśmy się na uważnej grze w defensywie. Cieszy mnie to, że zwycięstwem zakończyliśmy rundę jesienną i w trzecim meczu z rzędu nie straciliśmy gola - mówił nam Jacek Kuranty, grający trener zespołu ze Staszowa.

Rundę jesienną jego zespół zakończył na drugim miejscu w tabeli. Wywalczył 27 punktów. Mistrzem jesieni została Wierna Małogoszcz, spadkowicz z trzeciej ligi, która zgromadziła 33 punkty. -Do końca listopada będziemy się spotykać na zajęciach. W grudniu na pewno zawodnicy dostaną wolne - wyjaśnił Kuranty.