Dariusz Brągiel swoje urodziny uczcił zdobytym golem

Martin Nowak
Dariusz Brągiel (w zielonej koszulce) strzelił w niedzielnym meczu swoją pierwszą bramkę w barwach Radomiaka Radom. Pokonał bramkarza Siarki Tarnobrzeg w 69 minucie. Albert Kaczmarzyk
Jednym z głównych aktorów niedzielnego meczu Radomiaka Radom z Siarką Tarnobrzeg był Dariusz Brągiel, który w dniu spotkania obchodził swoje 22. urodziny. Skrzydłowy uczcił je bardzo dobrym występem i bramką.

Był to pierwszy gol skrzydłowego w barwach „zielonych”. - To najlepszy prezent jaki mogłem sobie sprawić. Długo czekałem na tę bramkę i bardzo się z niej cieszę. Myślę, że teraz przyjdą kolejne - powiedział zawodnik.

Radomiak wygrał z Siarką 4:0, choć do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie jednak radomianie nie dali szans rywalom. - Nasza gra w pierwszej połowie nie wyglądała tak jakbyśmy tego chcieli. Po przerwie i po golu na 1:0 grało nam się już przyjemniej. Czuliśmy się pewniej na boisku po trafieniu Leandro. Zaczęliśmy grać swoje i cieszyliśmy się grą. Myślę, że z tego też wynikały kolejne gole w tym spotkaniu- dodał Dariusz Brągiel.

Po niedzielnym zwycięstwie podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego awansowali na trzecią pozycję w tabeli drugiej ligi. - Ja nie spoglądam na tabelę. Na miejsce w lidze będziemy patrzeć po rundzie albo pod koniec sezonu. W każdym meczu wychodzimy i walczymy o zwycięstwo. Chcemy żeby gra sprawiała nam przyjemność - zaznacza zawodnik.

W następnej kolejce Radomiak zmierzy się na wyjeździe z liderem, Stalą Mielec. - Na pewno będzie to trudny pojedynek, ale jesteśmy w stanie wrócić z Mielca ze zdobyczą punktową - zapewniał zawodnik Radomiaka.