KSZO Odlewnia Ostrowiec przegrał z Nielbą Wągrowiec

RS
KSZO Odlewnia Ostrowiec przegrał z Nielbą Wągrowiec w meczu I ligi piłkarzy ręcznych.

Nielba Wągrowiec - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 35:27 (16:17)

KSZO: Buchcic, Szewczyk – Nowak, Mazur 6, Jeżyna 5, Cukierski, Fugiel 4, Sękowski 4, Bajwoluk 3, Wojkowski, Kalita 5.

Ostrowczanie na mecz do odległego o 465 kilometrów Wągrowca wyjechali dzień wcześniej, jednak w mocno okrojonym składzie. Z uwagi na zapalenie płuc, ze składu wypadł Dmitrij Afanasjev, zaś uraz stawu skokowego zatrzymał w Ostrowcu Witalija Kożeniewskiego. Jakby tego było mało, już w 12 minucie urazu stawu kolanowego doznał Adrian Wojkowski, który prosto z hali trafił na badania do szpitala.

KSZO mimo przeciwności losu walczył i po kwadransie prowadził 8:7, a na pięć minut przed końcem pierwszej połowy 15:12. Druga odsłona nie była już tak dobra dla gości. Dało znać o sobie zmęczenie, krótka ławka rezerwowych i kilka niewykorzystanych sytuacji. Porażka ośmioma bramkami nie oddaje w pełni tego, co działo się w tym meczu na parkiecie.

W innych meczach: Olimpia Piekary Śl. - MOSiR Bochnia 35:21 (19:10), Czuwaj Przemyśl - Moto-Jelcz Oława 24:30 (14:13), MTS Chrzanów - SPR Tarnów 26:27 (13:15), Viret CMC Zawiercie - Piotr-kowianin Piotrków Tryb. 21:34 (12:17), Olimp Grodków - Ostrovia Ostrów Wlkp. 22:23 (11:13).