Wysoka wygrana piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Kielce

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce pokonała Orlika Brzeg.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – Orlik Brzeg 33:21 (13:11)

AZS Politechnika: Godzwon, Foks, Porzucek – Kamys 2, Malinowski 3, Sadecki 1, Słomiński, Kwieciński 4, Rączka 3, Nowakowski 4, Nowak 5, Kozłowski 1, Żaba-Żabiński 1, Glita 6, Lenty 3, Stępień.

Drugi mecz, rozegrany podczas weekendu przez drużynę Orlika w Kielcach, zakończył się wysoką porażką drużyny z Brzegu, choć już nie tak dotkliwą, jak sobotnia z rezerwami Vive Tauronu (19:35). Podobnie jak w sobotę, goście dotrzymywali kroku przez kilkanaście minut, w 16 prowadzili 7:5, a potem opadli z sił i zaczynali robić proste błędy. Kielczanie dominowali szczególnie na początku drugiej połowy, w 41 minucie drużyna trenera Pawła Sieczki prowadziła już 23:13.