Mariusz Kubisztal uratował remis piłkarzom ręcznym Wisły Sandomierz

(PK)
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz zremisowała z Azotami II Puławy 29:29 (11:16).

Wisła: Skowron, Karasiński – Dusak 5, Kutek 3, Teterycz, Kuraś 2, Kubisztal 4, Werstler 6, Guz, Statuch, Komorowski 1, Hubka, Białkowski 7, Bakalarz 1.

Zespół z Puław przez niemal cały czas prowadził, na początku drugiej połowy już różnicą ośmiu bramek. - W pierwszej połowie graliśmy źle, gubiliśmy piłkę i Azoty karały nas kontrami. W drugiej poprawiliśmy obronę, zagraliśmy konsekwentniej w ataku i powoli odrabialiśmy straty – mówił trener Wisły, Adam Węgrzynowski.

Udało się dopędzić rywala w ostatniej chwili. 3 sekundy przed końcem sandomierzanie mieli rzut wolny. Piłkę dostał Mariusz Kubisztal i sprytnym rzutem z podłoża doprowadził do remisu.