Przegrana piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie

(PK)
W pierwszym meczu rundy rewanżowej pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

KSSPR Końskie – Ostrovia Ostrów Wlkp. 29:32 (12:16)

KSSPR: Wnuk, Szot – Smołuch 1, M. Napierała 1, Mastalerz 2, Słonicki 1, T. Napierała 3, Pilarski 7, Szczepanik 2, Jamioł 2, M. Bąk 3, Rurarz 1, P. Matyjasik 6.

Nieudana inauguracja drugiej rundy w Końskich. Faworyt z Ostrowa Wielkopolskiego, mimo że przyjechał do Końskich w ostatniej chwili, przez co mecz rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem, prowadził od początku spotkania, w 5 minucie było 0:3. Konecczanie wyszli na prowadzenie tylko dwa razy, w 13 minucie po golu Ernesta Pilarskiego (7:6) i chwilę później po bramce Michała Bąka. Ostrovia rozstrzygnęła mecz na początku drugiej połowy, w 43 minucie wygrywała 23:16. KSSPR jeszcze kilka razy zbliżyło się na różnicę trzech, czterech bramek, ale goście nie dali się dojść.