W sobotę przy ulicy Starodomaszowskiej 20 w Kielcach otwarty został nowy sklep z ubrankami, butami i akcesoriami dla dzieci - Baby Lux. Oferuje marki odzieży polskiej, hiszpańskiej i buty amerykańskiej firmy, których do tej pory w mieście nie było.

Baby Lux otworzyły Ewelina Kisiel i Magdalena Szlufik, przedsiębiorcze kobiety i mamy, z pasji do dziecięcej mody, ale też i potrzeby. – Trudno nam było znaleźć w jednym miejscu pełny komplet odzieży dla naszych córek, szukałyśmy też często ubranek wyjątkowych, a takich w Kielcach był deficyt. Więc pomyślałyśmy, jeśli nie ma takiego miejsca, to go stwórzmy – relacjonują współwłaścicielki.

Proces uruchomienia sklepu Baby Lux trwał pół roku. – Udało się. Od dziś zapraszamy wszystkie dzieci, maluszki, przedszkolaki i młodszych uczniów wraz z rodzicami. Mamy dla nich szeroki wybór. Są ubranka i buty marek, które udało nam się specjalnie dla naszych klientów sprowadzić do Kielc – mówi Ewelina Kisiel.

- Buty ze świecącą podeszwą to solidny produkt amerykańskiej firmy Skechers robią furorę wśród dzieci - mówią właścicielki.

- Po raz pierwszy chłopcy i dziewczynki w niemalże każdym wieku mogą dostać buty ze świecącą podeszwą amerykańskiej firmy Skechers. Podeszwę ładuje się za pomocą kabla USB. Oprócz tego, że są absolutnie wyjątkowe, to nóżka dziecka perfekcyjnie się w nich układa. Są bardzo wygodne. Wśród naszych dzieci zrobiły furorę – zapewnia.

- Sugerując się reakcjami córek, także po raz pierwszy do Kielc sprowadziłyśmy puszyste spódniczki firmy Petti, w których wyglądają jak małe księżniczki – dodaje. Dla mniejszych fanek mody przygotowane są też buciki z cekinami i różnymi ozdobami marki Melissa.

- Premierę ma dziś w Kielcach hiszpańska firma Boboli. U nas młodsi klienci znajdą dobrej jakości spodenki, spódniczki, bluzeczki. Udało nam się także skompować bardzo duży wybór kolekcji firmy Mayoral, także hiszpańskiej. Są solidnie wykonane, bardzo wygodne i świetnie się prezentują tak na chłopcach, jak i dziewczynkach – opisuje Magdalena Szlufik.

Jak zaznaczają właścicielki, na najmłodszych klientów czeka wybór ubranek polskiej firmy Farasi - body, sukieneczki, koszulki, czy bodo-koszule. – To ubranka z bawełny, przyjazne dla niemowlęcej skóry – mówi właścicielka.

Uzupełnieniem odzieży na co dzień, są komplety ubrań na wyjątkowe okazje. – Przygotowaliśmy eleganckie i oryginalne sukieneczki, koszule, garnitury, buty, spinki do mankietów, muszki, i pełne komplety do chrztu. Co ważne, w Baby Lux zadbaliśmy by modele ubrań były unikalne, tak by każdy kto je nosi, poczuł się wyjątkowo - zaznacza Ewelina Kisiel.

Obok odzieży i obuwia, swoje miejsce znalazła biżuteria. – Wiemy, że córki i mamy lubią zakładać podobne akcesoria. To też przygotowałyśmy specjalne zestawy biżuterii włoskiej marki OPS! – dodaje.

- W sobotę na klientów czekają tort i słodycze - zapraszają.

- Zapraszamy do Baby Lux przy ulicy Starodomaszowskiej 20. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 i w każdą kolejną sobotę od 10 do 14 – zachęcają właścicielki.