Wszystko o nowoczesnym mobilnym biznesie na II Świętokrzyskim Forum Menadżerów i wielka gala niezwykłych osobowości w piątek, 8 grudnia w Kielcach.

Wybitni specjaliści od nowoczesnych kanałów przepływu informacji, perspektyw wykorzystania smartfonów i tabletów oraz portali społecznościowych do prowadzenia biznesu oraz trudnej sztuki reklamy i autoreklamy przyjadą w piątek, 8 grudnia, do Kielc na II Świętokrzyskie Forum Menadżerów organizowane przez Echo Dnia. Wieczorem poznamy najlepszych biznesmenów i samorządowców w regionie świętokrzyskim.

II Świętokrzyskie Forum Menadżerów z udziałem szczególnych gości będzie poświęcone w całości dynamicznemu rozwojowi nowych technologii i ich praktycznemu zastosowaniu w biznesie i wpływie na zawodową karierę i powodzenie na rynku.

Paulina Sykut-Jeżyna i pasjonaci nowych technologii

Szkolenia dla nowoczesnych biznesmenów, samorządowców, zarządzających firmami lub organizacjami trwać będą w Centrum Kongresowym Targów Kielce od godziny 13 do 17.15. Poprowadzą je największe polskie autorytety w dziedzinie reklamy, kreowania wizerunku i rozwoju rynku urządzeń mobilnych dla biznesu.

Pierwszy wykład – od godziny 13 do 14 - pod tytułem „Mobile First!” wygłosi Wacław Wykrytowicz, prezes zarządu Agencji Truly, należącej do Polska Press, od 17 lat w branży reklamy internetowej. Pasjonat zagadnień dotyczących wpływu nowych technologii na relacje międzyludzkie opowie między innymi o tym, jaki przekaz wybiera klient, zdradzi receptę na wieczną młodość i doskonałe zdrowie oraz poruszy wiele innych zagadnień dotyczących nowych metod i kanałów prowadzenie własnego biznesu.

„Reklama Mobile – Trendy i wyzwania” to tytuł prelekcji Jacka Binkiewicza, menadżera do spraw mobile w Polska Press, która rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do 15. Przedstawi on sytuację obecną w Polsce i na świecie oraz perspektywy rozwoju rynku mobilnego w najbliższym czasie. Zdradzi ciekawostki - na przykład, jak długo jesteśmy w stanie wytrzymać bez telefonu, ile razy sięgamy w ciągu doby po telefon, ile czasu spędzamy w Internecie, czy jak, gdzie i kiedy wychodzić z ofertą do klienta w sieci korzystając z urządzeń mobilnych.

Będzie też wykład doktora Wiktora Krasy, prodziekana Wydziału Ekonomii Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na temat „Koncepcja Smak w procesie sprzedaży produktów i usług”, czyli jak wykorzystać urządzenia mobilne, portale społecznościowe i inne w procesie sprzedaży. Jego wykład potrwa od godziny 15.15 do 15.45.

Na koniec, od godziny 15.50 do 17.15 przed publicznością II Forum Menadżerów wystąpi Paulina Sykut-Jeżyna dziennikarka i prezenterka tv, która w wystąpieniu zatytułowanym „Personal branding w praktyce” powie o trudnej i wciąż zmieniającej się sztuce prezentacji i autoprezentacji.

Gala Mistrzów Handlu i Menadżerów Roku 2017

Po zakończeniu Forum Menadżerów, od godziny 18, w Targach Kielce odbędzie się uroczysta gala, podczas której rozstrzygnięte zostaną konkursy Echa Dnia - Mistrz Handlu 2017 Roku oraz Menadżer Roku 2017 w województwie świętokrzyskim. Podczas tego wydarzenia poznamy zwycięzców tych konkursów, wśród których spotkamy wybitne biznesowe talenty oraz osobowości. Najlepszych nagrodzimy.

W piątkowy wieczór na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce poznamy też najlepszych świętokrzyskich samorządowców ze wszystkich powiatów naszego województwa. Kolejny raz przed publicznością zaprezentują się najlepsi włodarze miast i gmin, dzięki którym możemy obserwować dynamiczny rozwój regionu świętokrzyskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Info z Polski - przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji z kraju