Pierwszy w Polsce salon z odzieżą sportową marki Outhorn, należący do spółki OTCF, której właścicielem jest znany biznesmen, kielczanin Igor Klaja, otwarto w piątek, 4 sierpnia w Galerii Echo w Kielcach. Jak powiedział właściciel marki, wraca do Kielc, gdzie przed laty zaczynał przygodę z biznesem, bo czuje wielki sentyment do rodzinnego miasta.

Kielce są numerem 1
Jak powiedział Igor Klaja, młody biznesmen, twórca marki 4F, która ubiera także polskie reprezentacje sportowców, przed laty to właśnie w Kielcach przy ulicy Zagórskiej otworzył swój pierwszy sklep z odzieżą sportową.

- Dzisiaj w Kielcach mam wielką przyjemność przecinać wstęgę z okazji uruchomienia pierwszego sklepu Outhorn w Polsce. Sklep powstał tu w ekspresowym wręcz tempie, bo wpłynęło na to wiele czynników. Przede wszystkim potrzeby naszych klientów, którzy szukają wielofunkcyjnych produktów do amatorskiego, często sporadycznego uprawiania sportu oraz do wygodnego noszenia na co dzień. W swoich sklepach możemy powiększyć asortyment i dać klientom większy wybór. Chcieliśmy również pokazać markę w nowej aranżacji graficznej, co ma duże znaczenie podczas zakupów. To sklep, w których ubierać się mają całe rodziny. Cieszę się, że to właśnie kielczanie jako pierwsi w Polsce mają od dzisiaj taką możliwość. Czuję się mocno związany z tym miastem i teraz z pewnością będę tu bywał częściej - mówił Igor Klaja, właściciel i prezes spółki OTCF.

Kolejne sklepy otwarte mają być we Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie oraz Lubinie. Z okazji otwarcia do niedzieli, 6 sierpnia, w salonie Outhorn zostały przygotowane rabaty na cały asortyment. Otwarciom sklepów towarzyszy kampania wizerunkowa Misja Sierra Nevada i rozpoczynający się we wrześniu konkurs konsumencki, w którym do wygrania będą trzy dwuosobowe wycieczki do pięknego regionu Hiszpanii - Sierra Nevada. Do wygrania będą także zestawy i akcesoria narciarskie. Aby wziąć udział w akcji, trzeba będzie kupić produkt marki Ourhorn, zachować paragon oraz zrobić sobie zdjęcie pokazujące przygotowania do misji Sierra Nevada, które następnie umieszczone zostanie w galerii konkursowej.

Dorota Gardias twarzą marki
W salonie na poziomie - 1 Galerii Echo znalazła się już kolekcja jesień-zima 2017/18 oraz specjalna kolekcja Sport Up selected by Dorota Gardias, firmowana wizerunkiem znanej prezenterki pogody, składająca się z linii treningowej, w tym odzieży fitness, trekkingowej oraz narciarskiej. Marka charakteryzuje się produktami wielofunkcyjnymi do amatorskiego uprawiania sportu oraz noszenia na co dzień.