NIEDZIELA BEZ HANDLU CZERWIEC 2018. Czy niedziela 17 czerwca będzie wolna od handlu? Które sklepy będa zamknięte w niedzielę, 17 czerwca? Lista dni, w których nie zrobimy zakupów, która niedziela w czerwcu wolna od handlu. Kiedy zamknięte sklepy w niedzielę [DATA, LISTA]

Sklepy zamknięte w niedzielę 2018 [ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ, KIEDY, LISTA DNI] - CZYTAJ WIĘCEJ

Biedronka i Lidl - kiedy otwarte w weekendy?

Sieć Biedronka w niedziele niehandlowe pracować nie będzie, ale chce zmienić regulamin, by pracownicy stawiali się w pracy 15 minut po północy w poniedziałki. Lidl wstępnie zdecydował się na wydłużenie pracy w soboty i rozpoczęcie pracy w poniedziałki od 5 rano.

KALENDARZ NIEDZIEL HANDLOWYCH 2018. POBIERZ GOTOWY DO WYDRUKU

Załączniki

SPRAWDŹ: Kiedy robić zakupy w czerwcu 2018

Dino, Netto, Carrefour,Lewiatan - jak będą otwarte w weekend?

Na wolne niedziele zamknie sklepy sieć Dino, dla których niedziela jest najsłabszym dniem handlowym w tygodniu. Sieci Netto i Carrefour przymierzają się do wydłużenia godzin pracy.

ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELĘ. JAKIE ZMIANY NAS CZEKAJĄ?

Nieczynne będą w niedziele z zakazem handlu sklepy spod szyldu Lewiatana. - Do tej pory, owszem, pracowaliśmy w niedziele, ale z analiz wynika, że ewentualne straty da się odrobić w tygodniu. Godzin pracy w tygodniu nie zmieniamy. Ciekawe jednak, jak to będzie - mówi Bartłomiej Wiatkowski.

Mrówki odpoczywają w weekendy

SPRAWDŹ TEZ - KIEDY ROBIĆ ZAKUPY W KWIETNIU?

W niedzielę, 11 marca, zamknięte będą także sklepy PSB Mrówka. - Mrówki prowadzone są przez niezależne firmy. Spośród niemal 270 placówek tylko kilkanaście z nich nie funkcjonuje w niedziele. Pozostałe są otwarte w niedziele przez 6-7 godzin. W naszej branży asortymentowej niedziele służą głównie rodzinom z dziećmi na zakupy materiałów niezbędnych do remontów. Sklepy będą więc zamknięte w wyznaczone niedziele, a o ewentualnym wydłużeniu pracy w soboty czy inne dni tygodnia zadecydują właściciele dopiero po pierwszych doświadczeniach. Wolne niedziele będą na pewno wymagały zmiany tygodniowego rytmu pracy i, jak zawsze na początku, wywołają zapewne jakieś perturbacje organizacyjne. Dopiero po kilku miesiącach będziemy mogli ocenić wpływ nowej zmiany na wyniki handlowe. Do tej pory niedziele dawały 10-12 procent tygodniowej sprzedaży w Mrówkach. Czy odzyskamy ją w tygodniu, trudno powiedzieć - wyjaśnia dyrektor Mirosław Lubarski z Grupy PSB Handel.


POLECAMY RÓWNIEŻ:

Studniówki 2018 w Świętokrzyskiem. Zobacz najlepsze zdjęcia naszych fotoreporterów


QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto prawdziwe pytania z testu MultiSelect

Studniówki 2018. Zobacz najpiękniejsze dziewczyny, wybierz miss studniówki

Top 10 restauracji w Kielcach według portalu TripAdvisor [ZDJĘCIA]

O włos od śmierci na przejazdach kolejowych [ZOBACZ NAGRANIA]

Takich Kielc już nie ma. Zostały na fotografiach [DUŻO ZDJĘĆ]

Najpiękniejsze świętokrzyskie sportsmentki [ZDJĘCIA]
ZOBACZ TAKŻE: Info z Polski. Najważniejsze informacje z kraju

Źródło:vivi24