3 liga. W pierwszy meczu sezonu 2022/2023 ŁKS Probudex Łagów przegrał z Wisłoką Dębica 1:2. Jedyną bramkę zdobył Adam Imiela

Dorota Kułaga
Adam Imiela zdobył jedyna bramkę dla Łagowa w meczu z Wisłoką.
Adam Imiela zdobył jedyna bramkę dla Łagowa w meczu z Wisłoką. Kamil Bielaszewski
Piłkarze ŁKS Probudex Łagów od porażki zaczęli sezon 2022/2023 w 3 lidze. Na wyjeździe przegrali z Wisłoką Dębica 1:2.

Wisłoka Dębica – ŁKS Probudex Łagów 2:1 (1:0)
Bramki: Damian Łanucha 14, 56 z karnego - Adam Imiela 83 z karnego.
ŁKS Probudex: Lipiec – Rogala (68 Kafel), Szymocha, Ziemnik (46 Chełmecki) – Tonia, Imiela, Mydlarz, Mianowany (46 Waniek), Kura (59 Piróg) – Rogoziński, Lepiarz (46 Orlik).
Wisłoka: Daniel - Kardyś, Staszczak, Boksiński - Smoleń (70 Kontrabecki), Fedan, Łanucha, Falarz (58 Surma) - Maślany (70 Rębisz), Maik, Siedlik (80 H. Król).
Żółte kartki: Lipiec, Rogala, Szymocha, Rogoziński (Łagów) - Surma (Wisłoka).
Sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
Widzów: 600.

W tym meczu strzelali kapitanowi - dla Wisłoki dwa trafienia zaliczył Damian Łanucha, a dla Łagowa Adam Imiela. Pierwszą bramkę Łanucha uzyskał w 14 minucie strzałem prawą nogą. Drugi gol padł z rzutu karnego, a jedenastkę arbiter podyktował po faulu bramkarza na Siedliku. W 83 minucie podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego zapisali na swoim koncie honorowe trafienie. I w ostatnich minutach mocno atakowali gospodarzy. "Obrona Częstochowy" w wykonaniu przyniosła jednak zamierzony dla niej efekt. Gole już w tym spotkaniu nie padły i to zespół prowadzony przez trenera Dariusza Kantora mógł po końcowym gwizdku arbitra fetować zwycięstwo.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia