3 liga. Wisła Sandomierz wygrała na wyjeździe z Hetmanem Zamość 3:1

Dorota Kułaga
Wisła Sandomierz wygrała na wyjeździe z Hetmanem Zamość 3:1.
Wisła Sandomierz wygrała na wyjeździe z Hetmanem Zamość 3:1. Fot. Wisła Sandomierz/Facebook
Wisła Sandomierz prowadzona przez Rafała Wójcika odniosła cenne wyjazdowe zwycięstwo z Hetmanem Zamość 3:1.

Hetman Zamość - Wisła Sandomierz 1:3 (1:1)
Bramki: Rafał Kruczkowski 29 z karnego - Krzysztof Zawiślak 40 z karnego, Maciej Kołoczek 72, Jarosław Piątkowski 74.
Wisła: Polit – Kołoczek, Kajpust, Wojcinowicz, Chorab (63. Kuśmierczyk) - Zawiślak (46. Bełczowski), Diel, Sudy, Siedlecki (46. Kmiotek), Piątkowski (82. Charszla) – Matuszewski (63. Klockowski).
Hetman: Gibki – Wolanin, Jaroszyński, Myszka (70. Jamroż), Gierowski, Pokrywka, Pupeć, Turczyn, Białousko, Polak (65. Dajos), Kruczkowski.

Mecz zaczął się dobrze dla Hetmana, który w 29 minucie objął prowadzenie. Bramkę z rzutu karnego zdobył Rafał Kruczkowski. Wisła jednak szybko doprowadziła do wyrównania i gola także strzeliła z jedenastki. Jej skutecznym wykonawca był Krzysztof Zawiślak.

Po przerwie podopieczni trenera Rafała Wójcika poszli za ciosem i zdobyli kolejne dwie bramki. W 72 minucie ładnie z powietrze uderzył Maciej Kołoczek, a wynik spotkania ustalił Jarosław Piątkowski. Wykorzystał błąd Norberta Myszki, który zgubił piłkę i skierował ją do siatki.

W tym czasie Wisła kontrolowała już przebieg spotkania, ale w końcówce Hetman miał jeszcze okazję do zdobycia bramki. Po strzale Rafała Kruczkowskiego futbolówka trafiła w słupek.