A klasa grupa 1. Sokół Rykoszyn na zakończenie sezonu pokonał Samson Samsonów. Dwóch zawodników zdobyło po 3 bramki. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Bartosz Wartałowicz/ Michał Mendalka/ Sokół Rykoszyn
Sokół Nordkalk-Górnik Rykoszyn pokonał 5:3 Samsona Samsonów w meczu 26 kolejki A klasy grupy 1. W meczu padło aż 8 bramek. Zobacz zdjęcia.

Sokół Rykoszyn pokonał Samsona Samsonów. Padło aż 8 goli. Zobacz zdjęcia

Sokół Nordkalk-Górnik Rykoszyn - Samson Samsonów 5:3 (3:0)
Bramki: Przemysław Ginter 34, 35, 77, Szymon Dudek 45 z karnego, Sebastian Wijas 90+2 - Piotr Kamiński 70, 81, 85 z karnego.

Zobaczcie zdjęcia z meczu

Kiedy gospodarze schodzili do szatni po pierwszej połowie, przy prowadzeniu 3:0, nic nie zapowiadało że Samson podejmie jakąkolwiek walkę. Gości do walki pobudził Piotr Kamiński, który w 70 minucie doprowadził do stanu 3:1, ale na jego gola odpowiedział Przemysław Ginter, który skompletował hattricka w 77 minucie.

Radość Przemysława Gintera po zdobyciu trzeciego gola

Kamiński nie zamierzał pozostać dłużny i zdobył jeszcze dwa gole, ale w samej końcówce do bramki Samsona trafił Sebastian Wijas, który ustalił wynik tego spotkania.

Piotr Kamiński w pojedynku biegowym z Kamilem Domagałą - kapitanem Sokoła.