Adrian Socha z Industrii Akademii Korona zdobył bramkę w juniorskiej reprezentacji Polski. To wychowanek Moravii Anna-Bud Morawica

Bartosz Wartałowicz
Adrian Socha (z lewej) zdobył gola w juniorskiej reprezentacji Polski w meczu ze Szwecją. Na co dzień gra w Industrii Akademii Korona. Akademia Osadnika
Adrian Socha rozegrał 45 minut i zdobył gola w meczu towarzyskim reprezentacji Polski U-16 Future ze Szwecją. Polacy wygrali całe spotkanie 4:0. Zawodnik urodzony w 2008 roku obecnie jest piłkarzem Industrii Akademii Korona.

Adrian Socha z Industrii Akademii Korona zdobył bramkę w meczu reprezentacji Polski U-16 Future ze Szwecją

Dużą nobilitacją dla piłkarza Industrii Akademii Korona było powołanie na zgrupowanie, które odbywało się w dniach 23-29 października. W kadrze Polski U-16 Future (zawodników późno dojrzewających) znalazło się 20 zawodników. Nasza reprezentacja rozegrała towarzyski dwumecz z rówieśnikami ze Szwecji. W pierwszym meczu Polska wygrała 2:0, ale Adrian Socha zagrał tylko 10 minut. W drugim sparingu nasza kadra pokonała rywali aż 4:0, a wychowanek Moravii Anna-Bud Morawica rozegrał 45 minut i zdobył gola.