Sport > Belgia - Polska 0:1

ags

Polska wygrała w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy w Brukseli z Belgią 1:0 po bramce Radosława Matusiaka w 19 minucie.

Żółte kartki: Karel Geraerts, Thomas Vermaelen, Philippe Leonard, Timmy Simons, Bart Goor (Belgia), Jakub Błaszczykowski, Radosław Sobolewski (Polska). Sędzia: Stuart Dougal (Szkocja). Widzów: 40 000.

Pierwsza połowa upłynęła pod dyktando drużyny Polskiej. W drugiej części meczu nasi zawodnicy zaczęli słabnąć i inicjatywę przejęli piłkarze z Belgii. Końcówka meczu była więc bardzo emocjonująca a od przegranej dwa razy ratował nas Artur Boruc.