Region > Warsztaty dla maturzystów

  Region > Warsztaty dla maturzystów

  opr. KP

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W najbliższą sobotę, 17 lutego odbędą się bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a szczególnie dla maturzstów. Celem spotkania jest informacja przyszłych studentów na temat oferty programów stypendialnych dostępnych w Polsce.
  Organizatorem "TAAAKA KASA DLA ŻAKA, czyli skąd zdobyć pieniądze na studia" jest Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu wraz z Fundacją Młodzież - Edukacja - Przyszłość. Odbędą się one w kampusie WSB-NLU w Nowym Sączu przy ul. Zielonej 27.

  W trakcie zajęć oprócz informacji na temat tych programów, będzie można poznać istotę programów międzynarodowych Wasie Foundation i Socrates.
  Ponadto Młodzież będzie miała możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych i przedmiotowych WSB-NLU oraz spotkać się z przedstawicielami organizacji studenckich w celu poznania ich działalności. Dodatkowo każdy z Uczestników otrzyma zestaw materiałów warsztatowych, które z pewnością pomogą w dokonaniu wyboru programów stypendialnych.

  Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować elektronicznie łącząc się ze stroną Wyższej Szkoły Biznesu.

  Dodatkowe informacje można uzyskać u Magdaleny Furmanek-Kopiec lub pod numerem telefonu (018) 44 99 118.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo