Region > Idź po wniosek

  Region > Idź po wniosek o pieniądze z Unii

  /ik/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Od 15 marca rolnicy będą mogli składać wnioski o unijne dopłaty za 2007 rok. Większość z nich dostanie pocztą częściowo wypełnione dokumenty.
  Wnioski z wypełnionymi w części rubrykami dostaną rolnicy, którzy występowali o dopłaty w 2006 roku. Osoby, które zamierzają zrobić to po raz pierwszy po dokumenty powinny zgłosić się do powiatowych biur lub oddziałów regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Można je także wydrukować korzystając ze strony internetowej www.arimr.gov.pl. Termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie upływa 15 maja.

  Do końca czerwca natomiast wszyscy rolnicy powinni mieć na kontach pieniądze z dopłat bezpośrednich za 2006 rok. Jak zapewnia biuro prasowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłaty otrzymało już 90 procent osób, które o nie wystąpiły.

  W tym roku polscy rolnicy będą się starać o unijne dopłaty już po raz czwarty.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo