Kielce > Zapisy do przedszkoli przez Internet

Kielce > Zapisy do przedszkoli przez Internet

/ATA/

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Rozpoczęła się rekrutacja do kieleckich przedszkoli samorządowych. Po raz pierwszy jest ona prowadzona przez Internet, ale to nie znaczy, że rodzice nie muszą osobiste zjawić się w wybranej placówce.
Nabór rozpoczął się miesiąc później niż zwykle i potrwa do 27 kwietnia. W tym czasie rodzice muszą wypełnić wniosek przyjęcia zamieszonych na stronie internetowej /www.kielce.przedszkola.vulcan.pl/. Jeśli nie chcą tego zrobić, nie umieją, czy nie mają dostępu do komputera, to mogą przyjść do przedszkola czy do Urzędu Miasta i tam pracownik wypełni ankietę.

Jeśli opiekunowie wypełnią wniosek w domu, to i tak muszą przyjść do wybranego przedszkola, aby podpisać kartę zgłoszenia. Urzędnicy sprawdzą też dane wpisane do zgłoszenia. Rodzice mogą wybrać trzy przedszkola. Nabór niepełnosprawnych dzieci do przedszkoli integracyjnych lub z oddziałami integracyjnymi odbywa się tradycyjnym system, bez wypełniania karty w Internecie. Miejsce w samorządowych przedszkolach mogą dostać tylko dzieci, których przynajmniej jeden rodzic jest zameldowany w Kielcach. Listy dzieci zakwalifikowanych do poszczególnych przedszkoli zostaną wywieszone 30 maja 2007 r.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo