Sport > Jeszcze można licytować koszulkę Małorzaty Glinki z mistrzostw Europy!

  /EVA/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  - Anna Berti i jej podopieczni ze szkółki siatkarskiej Volley-Ball w Staszowie, z koszulką Małgorzaty Glinki, w której występowała w mistrzostwach Europy

  - Anna Berti i jej podopieczni ze szkółki siatkarskiej Volley-Ball w Staszowie, z koszulką Małgorzaty Glinki, w której występowała w mistrzostwach Europy w Zagrzebiu.

  Małgorzata Glinka-Mogentale, dwukrotna mistrzyni Europy, uznana najlepszą siatkarką Starego Kontynentu 2003 roku, ofiarowała swoją koszulkę, szkółce siatkarskiej Volley-Ball ze Staszowa.
  - Anna Berti i jej podopieczni ze szkółki siatkarskiej Volley-Ball w Staszowie, z koszulką Małgorzaty Glinki, w której występowała w mistrzostwach Europy

  - Anna Berti i jej podopieczni ze szkółki siatkarskiej Volley-Ball w Staszowie, z koszulką Małgorzaty Glinki, w której występowała w mistrzostwach Europy w Zagrzebiu.  Rozpoczęliśmy licytację - pieniądze będą przeznaczone na sprzęt sportowy dla dzieci.

  - To był piękny gest z jej strony. Koszulka, którą nam podarowała Małgosia jest wyjątkowa, bo pochodzi z ostatnich mistrzostw Europy, które odbyły się w Zagrzebiu 2005 roku. Życzeniem naszej mistrzyni było, abyśmy tę koszulkę przeznaczyli na licytację, a za uzyskane pieniądze, kupili odzież i sprzęt sportowy dla dzieci z naszej szkółki - mówiła Anna Berti, założycielka i trener staszowskiej szkółki Volley-Ball.

  Aukcja potrwa do soboty (30 czerwca) do godziny 19. Można licytować telefonicznie - nr tel. 885-241-956.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry