Klimontów > Kaja Paschalska wystąpi dziś na Jarmarku...

  Klimontów > Kaja Paschalska wystąpi dziś na Jarmarku Świętego Jacka

  MLE

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Od dwóch dni w Klimontowie trwa Jarmark na Świętego Jacka. W piątek 17 sierpnia o godzinie 12 rozpocznie się msza odpustowa w kościele Świętego Jacka.
  Po nabożeństwie wręczenie nagród w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. O godzinie 14 na klimontowskim stadionie Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej zaprezentuje swoje pokazy. Między innymi zabawy plebejskie z publicznością. Godzinę później turniej czterech drużyn w piłce nożnej o puchar wójta gminy Klimontów.

  Późnym popołudniem o godzinie 17 na scenie wystąpi Wujek Hipcio i przyjaciele - widowisko i zabawy dla dzieci. O godzinie 18.30 zaśpiewa zespół Wiarus, o 19 turniej tańca towarzyskiego o godzinie 20 koncert zespołu Fahrenheit.

  O godzinie 21 wystąpi Kaja Paschalska znana przede wszystkim z serialu Klan. Zaprezentuje przede wszystkim znane z telewizji utwory "Przyjaciel Od Zaraz" oraz "Tylko Ty" oraz "Dla Mamy". Kaja była nominowana w kategorii "Nowa Twarz Fonografii" plebiscytu Fryderyki 2001. Po występie młodej wokalistki, około godziny 22 pokaz sztucznych ogni oraz zabawa taneczna z zespołami Kwant i DJ.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry