Sport > Tenisowe Święto w Kielcach, pod patronatem "Echa...

  Sport > Tenisowe Święto w Kielcach, pod patronatem "Echa Dnia"

  EVA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W dniach 8-9 września, na kortach kieleckiego Centrum Tenisowego "Roko", odbędzie się I Święto Tenisa Ziemnego, któremu patronuje "Echo Dnia". Organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji.

  Oprócz rywalizacji sportowej, zaplanowano rodzinny piknik połączony z kiermaszem sprzętu tenisowego z kolekcji znanych i cenionych marek na rynku światowym.
  I Ogólnopolski Otwarty Turniej Tenisa Amatorów "APA-Open" zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn - do lat 35, do lat 45 i powyżej 45 lat.
  Zaplanowano również debel mężczyzn (kategoria open) i rywalizację pań (kategoria open). Do udziału w turnieju mogą zgłaszać się dzieci i młodzież. Dla nich organizatorzy przygotowali dwie kategorie wiekowe: 10-14 lat i 15-18 lat. Rozpoczęcie rozgrywek (8 września) zaplanowano na godz. 9.

  Zapisy prowadzi Centrum Tenisowe "Roko". Można zgłaszać się osobiście, telefonicznie (041-34-64-730), lub e-mailem: biuro@tenis.kielce.pl.
  Wpisowe za udział w turnieju w wysokości 50 zł za osobę, oraz 100 zł za rodzinę (2+1), organizatorzy przyjmują do 6 września, w godzinach od 8.00 do 22.00 w siedzibie Centrum Tenisowego "Roco" mieszczącego się przy ulicy Jurajskiej 1 na osiedlu Ślichowice.

  Weryfikacja i losowanie par odbędzie się w kawiarni Centrum Tenisowego "Roko" w przeddzień rozpoczęcia zawodów (7 września 2007) o godzinie 18.00.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo