Nasza Akcja > Tanie podręczniki na www.echodnia.eu

  Nasza Akcja > Tanie podręczniki na www.echodnia.eu

  /mił/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Internetowa giełda podręczników działa niespełna tydzień, a już pełno na niej Waszych ogłoszeń. Nic dziwnego, bo to wspaniały sposób, aby tanio skompletować wszystkie szkolne tytuły.

  Na giełdzie znajdziesz między innymi zbiór zadań z chemii dla gimnazjalistów “Zadania od łatwych do trudnych" i podręcznik do nauki języka niemieckiego “Alles Klar 2a". Właściciel ocenia jego stan jako dobry i chce go sprzedać za 8 złotych. A takich ofert w województwie mazowieckim jest dużo więcej.

  Jeśli więc szukasz taniego podręcznika dla siebie lub Twojego dziecka, albo chcesz sprzedać niepotrzebny już tytuł, wejdź na serwis

  WWW.ECHODNIA.EU/PODRĘCZNIKI.

  Jest on przeznaczony dla tych wszystkich, którzy chcą sprzedać, kupić lub wymienić podręczniki. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i wypełnić zamieszczoną na niej ankietę.

  Im więcej informacji o swojej książce podasz, tym łatwiej ją znajdzie zainteresowana osoba. Zatem zaznacz do jakiej szkoły jest to podręcznik (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum), do której klasy, imię i nazwisko autora, a także cenę, jaką chcesz uzyskać lub jesteś gotowy zapłacić. Możesz także zamieścić zdjęcie swojego podręcznika. W ten sposób każdy będzie mógł zobaczyć, co kupuje.
  Nie zapomnij zostawić do siebie kontaktU. Podaj albo numer telefonu, numer Gadu-Gadu bądź adres mailowy. Uwaga! Uczniowie niepełnoletni muszą mieć zgodę rodziców na dokonanie transakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry