Sandomierz > Wyremontują ulicę Zawichoską

  Sandomierz > Wyremontują ulicę Zawichoską

  GOP

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Ruszył długo wyczekiwany remont ulicy Zawichoskiej, jednej z głównych wjazdowych dróg do Sandomierza. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.
  Na ulicy już zaczynają się tworzyć korki. Będzie jeszcze gorzej, kiedy prowadzone będą prace przy nawierzchni. Dotychczasowa, nierówna będzie frezowana. Ruch będzie się odbywał jednym pasem. Zakończenie inwestycji planowane jest na połowę października. Wzdłuż drogi układane będą również nowe chodniki. Te roboty będą trwały dłużej, według planu do 15 listopada.

  Inwestycję prowadzi Powiatowy Zarząd Dróg w Sandomierzu za pieniądze pozyskane z rezerwy Ministerstwa Finansów. Remont współfinansuje miasto.
  W najbliższym czasie roboty rozpoczną się również na ulicy Armii Krajowej. Na odcinku od ulicy Słowackiego do Mickiewicza układana będzie nowa nawierzchnia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo